Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt érzem nem hiányzom neki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem nem hiányzom neki. Jogos?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy ha mindkettőnknek van mondjuk 3 szabad órája és ő nem rögtön velem akar lenni? Vagy ez csak nekem lenne természetes?
2011. júl. 6. 02:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis. Nem csak ti ketten vagytok a foldon, es a parkapcsolat nem azt jelenti, hogy osszeragadtok. Teljesen normalis, ha masokkal is baratkozik es nem punnyadtok be.
2011. júl. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jogos!
2011. júl. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem vagyunk állandóan együtt. És nem azt mondom, hogy ne találkozzon másokkal. De ha mondjuk valamiért otthon kell lennie és halálra unja magát.....az miért jobb, mint velem lenni?
2011. júl. 6. 03:02
 4/9 anonim ***** válasza:
3 szabad órában csak nem unja halálra magát,mert ha csak három szabad órája van azt azt jelentheti hogy a többiben eléggé elfoglalt.Ha mondjuk 3 napot nem találkoznátok és sem lenne kedve,pedig ráérne,na az lenne a "jogos"!
2011. júl. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szep a szerelem, de lesz meg ido, amikor konyorogni fogsz a sorsnak, hogy adjon egy par nyugodt, csendes, pasimentes orat.
2011. júl. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Félve vallom be,de ismét ott a pont!:D
2011. júl. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D

kellenel 2 kerdessel feljebb

2011. júl. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Smartguy86 ***** válasza:
Aztán te honnan tudod, kérdező, hogy otthon halálra unja magát??? Ha unatkozna, nem lenne otthon! Lehet, hogy neki az a kikapcsolódás, hogy netezik, vagy játszik a gépen, vagy veri a lompost. Tök mindegy! Magára is kell hagynia időt, ha mellette sok dolga van.
2011. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy unatkozik, mert este meg nekem panaszkodik. De mindegy. És néha azt érzem, hogy ha csak rajta múlna akkor nem igazán találkoznánk. Amúgy csak azért kérdeztem, hogy tudjam én vagyok e az abnormális, hogy ha pár napig nem látom, akkor nekem már jól esne vele lenni egy kicsit. És a válaszaitok alapján arra következtethetek, hogy igen. Köszi
2011. júl. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!