Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nem értem mi van ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem értem mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete együtt vok egy fiúval...tök rendes volt velem meg minden de amikor elmondtam neki h szűz vok és még várnia kell akkor egyből megváltozott. Most állandóan sajnáltatja magát h már nagyon hiánya van, meg már nem is irkál smseket-eddig mindig irt h jóéjt meg ilyenek most már kb semmit csak msnen beszélünk...azt gondolom már h csak arra vár h meglegyek neki...de én nem akarok egy lenni a sok közül..
2010. jún. 18. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes! Ne is feküdj le vele, mert egyértelműen arra megy.

Dobd ki, és keress olyat, aki hajlandó várni rád :)

L/23

2010. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
amugy 19 lány vok, ö meg 23 fiú
2010. jún. 18. 09:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hajtsd el mert akkor nem te kellesz neki csak a tested olyat keress aki szerelmes beléd és hidd el az első eggyüt lét vele lessz a legjobb:)

20/F

2010. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De szánalmas! Mármint a srác. Lapátra vele! Jobbat érdemelsz!
2010. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen pasim, addig volt kedves, amíg le akart fektetni, aztán amikor rájött, hogy ez nem fog menni, elfelejtett, hazudozott és ment a többi csaj után.

Hagyd a fenébe, keress olyan fiút, aki megbecsül, szeret, és kivárja.

2010. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
meg mondta h eddigi barátnőivel kb 3 találkozáskor már lefeküdt mert h akarták...és szte én vok a furcsa h nekem ez korai, mert mondtam neki hogyha nem is lennék szűz akkor se feküdnék le vele 3. alkalommal.
2010. jún. 18. 09:39
 7/15 anonim ***** válasza:
9:37-es vagyok, még jó, hogy nem fekszel le vele ilyen hamar! Te legalább becsülöd magad ennyire, aki szeret, az meg úgyis megérti és kivárja a kellő időt.
2010. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
meg gondolkoztam azon h próbára teszem..jó sokáig megváratom aztán ha csak arra hajt előbb utóbb ki fog derülni..v nem tom mit csináljak:S
2010. jún. 18. 09:42
 9/15 A kérdező kommentje:
amugy köszi az eddigi válaszokat:)
2010. jún. 18. 09:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is hamar összebujtam a akt. partnereimmel, DE! ha azt mondják még korai, biztos nem mondom nekik, hogy már "áll a bré, siessünk". ez nonszensz.


dr.b.23F

2010. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!