Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi van? Nem értem a barátom tetteit.

Figyelt kérdés
A barátom egyszer feleségül akar venni és gyereket akar, egyszer pedig arról beszél(egy kisebb vita után akár) hogy elbizonytalanodott a kapcsolatban és hogy igazán nem is szeret már engem. Nagyon érzékeny a veszekedésekre, utána általában tök hülyeségeket beszél, amit később megbán, sokszor mond dolgokat azért hogy erősnek tűnjön, védekezésként. Sok dolgot a fejéhez vágtam aminek a nagy része igaz is és elhiszem hogy rosszul esik neki. Na de ekkora kontrasztot hogy egyszer eljegyezne és feleségül venne mert el tudja velem képzelni az egész életét máskor meg egy csúnya veszekedésnél a szakítást fontolgatja holott lehet gyereket várok tőle? Az a baj hogy nagyon szeretem... és nekem meg se fordul a fejembe a szakítás... (20L)
2010. jún. 18. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Érted a tetteid. Labilis természet. Ne veszekedj, irányítsd. Úgy, hogy észre se veszi, és mindkettőtöknek jobb lesz.
2010. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tetteit*
2010. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy a párodat próbálod megfejteni, pedig azzal kéne kezdened, hogy magad megfejted. Te mit szeretnél? Reménykedni, hogy majd az idő megoldja?
2010. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valóban, labilisnak tűnik.

Másrészt úgy tűnik így a montor másik végén, mintha zsarolna ezzel...


22F

2010. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

labilis természetű(pedig egy férfi ,jó ha stabil személyiség, akire lehet támaszkodni egy nőnek)

mond meg neki, hogy ez rosszul esik neked, amikor ilyenekt mond, meg aztán te jobban ismered, hogy hogyan érez irántad...stb

én lányban vagyok ilyen mint a barátod, de én csak ijesztegetés képpen szoktam olyanokat mondani a barátomnak, hogy akkor ez igy nem fog működni stb, pedig már el is jegyzett egy hete..

szoval az is lehet, hogy rád akar ijeszteni....

26 l

2010. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban elég labilis, a családi háttere is ugyanilyen, szinte nulla az összetartás, állandóan megy a veszekedés, biztosan innen hozta magával. Tényleg nagyon szeretem és szeretnék neki segíteni hogy normális boldog élete lehessen, csak nehéz elviselni ezeket a megingásokat. Amikor már kezdeném ráépíteni az életem akkor bejelenti hogy ő bizonytalan... :S De tudom hogy szeret...
2010. jún. 19. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!