Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazából nem értem én ezt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából nem értem én ezt! Hogy is van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel elég régóta beszélgetek neten. Volt is róla szó az ő részéről, hogy lehetne köztünk valami. Én felőlem is oké lenne. Csak nem értem ha akar valamit akkor miért nem találkozunk? Értem én, hogy dolgozik, hétvégén meg a kocsiját csinálja de akkor is! Nem lakik messze mondjuk az utazás kicsit rossz.

Vélemény!?


2011. máj. 11. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha ő nem megy hozzád, akkor hagyd, mert nem gondolja komolyan 8szerintem)
2011. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nem akar találkozni akkor nem hiszem hogy komoly kapcsolatra vágyik tőled. de ha igen akkor lehet hogy csak félénk,kérdezz rá te hogy mikor szeretne találkozni.
2011. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké rákérdezek... de az nem fog hülyén kijönni, mintha nyomulnék? Meg igazából 2hónapja sincs, hogy szakítottam volt barátommal és hát így nem tudom...
2011. máj. 11. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ha még nem találkoztatok, nincs mit vesztened. szerintem nyugodtan felteheted a kérdést, hogy akar-e valamit, avagy sem. (egyébként szerintem nem lehet megbízni az ilyenekben, de próba cseresznye :) )
2011. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De taliztunk 2x. Igazából lassan egy éve ismerjük egymást. Csak mikor megismerkedtünk volt barátom... De majd érdeklődöm :D
2011. máj. 11. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

"de az nem fog hülyén kijönni, mintha nyomulnék?"

De hát nyomulsz, nem?

Akkor meg tessék tisztességesen csinálni a nyomulást. :)

Csak így tudod meg, hogy számításba kell-e venni az illetőt, vagy másfelé keresni.

2011. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!