Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy 19éves pasi teljes szívéből szerelmes legyen egy 14éves lányba, és ne csak azt akarja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel több hónapja nagyon jól megvagyunk mint haverok. Mostanában viszont feltünően többet dumálunk msn-en is meg személyesen is. Folyton célzásokat tesz arra,h szeret meg hogy ő csak az enyém és senki más nem veheti el tőlem őt. Régebben nagyon sok csaja volt,minden estére min. 2...De múltkor azt mondta,hogy megváltozott,rég letett erről az "életmódról"...vahon mért?És tényleg szerelmes lehet egy ilyen "kislányba" egy már felnőtnek számító pasi??
2010. jún. 17. 21:17
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

15Ł vagyok, sztem is csak ara kellesz neki:S vagy ah nem is arra, akkor is ha esetleg össze jöttök, nem biztos hogy jó lenne ez a sok korkülönbség, nem mehetne veled bulizni, nem szexelhetne ott ahol épp megkíván és ő pont ebben az időszakban van.

és szerintem 14 éves vagy, inkább egy korban hozzád közelebb állót keress.

viszont ha be mered vállalni, lehet jó lesz. tudod aki mert az nyer, csak hát benne van a pakliban hogy nagyot buksz. egy ilyen srác úgyis megfektetne előbb utóbb:S vagyis nekem ez jött le de lehet hogy ő más.

bár keresztanyám mindig mondta: sose hidd el senkinek h megváltozik. ő is elhitte és az életét bukta :/

amúgy, te járnál vele? el tudnád képzelni, hogy egy 19 éves sráccal járj?

szerintem 14/19 nem a legjobb párosítás:S

2010. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

22 vagyok ,és igen, 14-15 évesen még gyerek vagy. Ő meg 19 évesen nem az. Vannak igényei szexuális téren, de ezeket lehet uralni.

Az már jobban aggaszt, hogyy milyen 19 éves férfi az, aki 14 éves kislányokba habarodik bele? Mert szerintem gyermeteg, éretlen, hasznavehetetlen, és enyhén beteg, hisz még ki sem fejlődtél rendesen.

Szóval lehet, hogy nem arra kellesz neki, lehet hogy tényleg szeret, és ha így van, akkor valószínűleg aberrált a gyerek, nem egészséges.


Persze lehet, hogy tévedek, és együtt öregedtek meg szeretetben (csak kicsi az esélye)

2010. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, a barátom 20. Régebben érdekes élete volt, neki is sok barátnője volt. Aztán beszélgettnk msne-en, találkozgattunk, és szerelmesek lettünk. Álompasi, tényleg mindenre odafigyel, és hűséges.
2010. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Szeretettel ajánlom mindenkinek a

06-17 22:08-kor írt válaszomat.


Nem csak az a lehetőség áll fent, hogy a 19-20éves F gyerekes meg abberált hanem, hogy a lány eléggé érett. Tudom, hogy ritka az ilyen, de attól még előfordulhat.

2010. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!