Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy 19éves pasi teljes szívéből szerelmes legyen egy 14éves lányba, és ne csak azt akarja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel több hónapja nagyon jól megvagyunk mint haverok. Mostanában viszont feltünően többet dumálunk msn-en is meg személyesen is. Folyton célzásokat tesz arra,h szeret meg hogy ő csak az enyém és senki más nem veheti el tőlem őt. Régebben nagyon sok csaja volt,minden estére min. 2...De múltkor azt mondta,hogy megváltozott,rég letett erről az "életmódról"...vahon mért?És tényleg szerelmes lehet egy ilyen "kislányba" egy már felnőtnek számító pasi??
2010. jún. 17. 21:17
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, lefeküdtél vele?
2010. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Nem, nem feküdtem le vele! amúgy mikor írtam,hogy lesz rá lehetőség,h kiderüljön mit akar, nem tudtam elmenni a találkára :(
2010. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Jaa. bocsi. :D Én vagyok a kérdező,csak egy másik felhasználón és elfelejtettem,hogy nem azon vagyok ^^
2010. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,most még sok az 5 év.
2010. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
14 éves vagy.Felejtsd el.Csak arra kellesz neki.
2010. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Ez így nemjó. nem ismerjük a srácot..Én 17 vagyok a párom 23 és teljesen jól megvagyunk..tudom magamról hogy érettebb vagyok a koromnál, de amikor 13-14 éves voltam nálam is bepróbálkozott egy 19 éves, és biztos hogy csak azt akarta..mert még évekig hívogatott hogy találkozzunk, most meg apa lesz, úgy megváltozott 4-5 év alatt:) de lehet ez a srác más..nem lehet tudni
2010. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lehet.
2010. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem lehet, túl nagy a korkülönbség. Most még sok az 5 év, ne higgy neki! És az idősebbekre hallgass, ne a kortársaidra. 24/F
2010. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy egy 19 éves kan egy 14 éves lányt szerelemből szereti. 19 évesen le se tojtam a 14 éves csajokat, maximum a farkamat kényeztethették (volna), a lelkemet korombeliekre hagytam akik mint testileg, mind lelkileg érettebbek.
2010. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Így van.Ebben a korban az 5év még sok.A korodbeliek,se aki pár évvel idősebb csak nálad ne adj.Ráérsz te még pár évvel később is fiúkkal foglalkozni.Mire 18-20éves leszel már nem fog annyit számítani ez az 5 év.De most még igen.Csak arra kellenél neki.Túl gyerek vagy te még egy komoly kapcsolathoz.25/N
2010. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!