Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy 19éves pasi teljes szívéből szerelmes legyen egy 14éves lányba, és ne csak azt akarja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel több hónapja nagyon jól megvagyunk mint haverok. Mostanában viszont feltünően többet dumálunk msn-en is meg személyesen is. Folyton célzásokat tesz arra,h szeret meg hogy ő csak az enyém és senki más nem veheti el tőlem őt. Régebben nagyon sok csaja volt,minden estére min. 2...De múltkor azt mondta,hogy megváltozott,rég letett erről az "életmódról"...vahon mért?És tényleg szerelmes lehet egy ilyen "kislányba" egy már felnőtnek számító pasi??
2010. jún. 17. 21:17
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

köszi a választ,am igazad van..kicsit kezd engem is irritálni,hogy egy szinten nagyon is kicsinek nézik a 14-15 éveseket. na mind1. én is "kislányt" írtam,de azt csak képletesen.

Akkor kb. 50-50%?

2010. jún. 17. 22:10
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
kerüljetek olyan helyzetbe hogy legyen lehetősége bepróbálkozni, aztán ott kiderül
2010. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék benne.
2010. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet..holnap lesz is olyan alkalom.és akkor kiderül mire hajt. majd mondom mi lett.:D
2010. jún. 17. 22:29
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
figyeljetek tapasztalat.. discokba is meg szorakozo helyeken is lassan több a 14-16 éves gyerek mind a 18 felettiek. és szerintem ez is normális mivel lassan a 15-16 éves lányok jobban néznek ki mint egy 18.. például de ezt szerintem más Férfi is észrevette.. jó igaz.. a melleik nem ugy "nőnek" XD de akk is :) szerintem normális! és sok sikert de anyit megsugok h szüleid ugyis közbe szolnak! ha nem is akkor a pasit fogják megszorongatni kicsit:) 20F
2010. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Ismerik egymást. Anyám azt mondta nem is bánn,h összejönnénk,leg. tudna rám vigyázni ^^ ...
2010. jún. 18. 09:43
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá! de készülj fel hogy sexnélkül 19éves létére nem fogja sokáig birni melleted, vagy megcsal, vagy oda adod neki.. szerintem 1 évet Simán bir . de nem biztos! 20F (saját tapasztalatom)
2010. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
köcce.(:
2010. jún. 18. 11:57
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
sztem lehetséges.figyu énis bejövök egy 21 éves srácnak,és róla nem lehet elmondani hogy az a fajta aki beudvarolja magát egy tizenéves lány szívébe hogy megkúrja utána...
2010. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges. 21 éves vagyok és tavaj nagyonis megtetszett egy aranyos 14 éves lány. Nem a kinézete fogott meg elsősorban, hanem volt egy kicsit naív, kedves, de mégis nőies kisugárzása. Nem ismertük meg egymást nagyon, meg az elején azt sem tudtam, hogy hány éves, de eszemben sem lett volna kihasználni őt. Hozzáteszem, hogy nem jutottunk el odáig, hogy együtt járás felmerüljön, de nagyon élveztem a társaságát.
2010. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!