Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy 19éves pasi teljes szívéből szerelmes legyen egy 14éves lányba, és ne csak azt akarja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel több hónapja nagyon jól megvagyunk mint haverok. Mostanában viszont feltünően többet dumálunk msn-en is meg személyesen is. Folyton célzásokat tesz arra,h szeret meg hogy ő csak az enyém és senki más nem veheti el tőlem őt. Régebben nagyon sok csaja volt,minden estére min. 2...De múltkor azt mondta,hogy megváltozott,rég letett erről az "életmódról"...vahon mért?És tényleg szerelmes lehet egy ilyen "kislányba" egy már felnőtnek számító pasi??
2010. jún. 17. 21:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
26%
Olyan nincsen.
2010. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
27%
pedomaci minimum
2010. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
55%

szerintem ez simán lehetséges....jó nem ismerlek titeket....:S de szerintem esélyes a dolog...megerőszakolni meg nem fog, szal rajtad múlik h ne legyen "az". meg ha tényleg szeret, akkor egy jó időt kibír anélkül.

Sok szerencsét, erőt, bátorságot, kitartást:)

14Ł

2010. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%
nem bántani akarlak de szerintem csak ámít... nem hiszem h egy 19 éves srác így belehabarodjon egy ne haragudj meg de kislányba. lehet h szeret de ez csak ideig óráig tartana...
2010. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

basszátok meg...egy normális választ nem lehet írni?? Ilyen taplók minek vannak itt??

am pedo biztos nem..mivel semmi szexre utaló dolgot nem említ,nem csinál + pedonak azok számítanak akik még kicsikkel létesítenek szexuális kapcsolatot,ha jól tudom...

2010. jún. 17. 21:23
 6/44 anonim ***** válasza:
65%
A mai világban az a normális ha semmi se normális :)
2010. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
utolsó kettő,köszi a válaszokat. Hát ha össze is jönnénk,ami sztem is esélytelen,"az" bizti nem történne még meg..
2010. jún. 17. 21:24
 8/44 A kérdező kommentje:
21:23-as hát..köszike.ez megnyugtatott.x'D
2010. jún. 17. 21:25
 9/44 anonim ***** válasza:
89%

Persze, már miért ne lenne lehetséges! 19 is elég fiatal, a 14 meg már nem teljesen gyerek, inkább tini.

Ettől függetlenül arról fogalmam sincs, hogy speciel a te kiszemelted igazat mond-e, vagy csak meg akar kapni ezzel a szöveggel. Ezt sajnos rajta kívül senki sem tudhatja, de biológiailag lehetséges.

2010. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
52%
Hát, lehet, de csak akkor, ha tényleg nem arra hajt.
2010. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!