Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
A férj elfogadja egy nő közeledését hosszú vívódás után mert a felesége nem foglalkozik a lelki dolgokkal csak a testivel annak ellenére,hogy sokszor téma. Majd mélyebb szállak kezdik fűzni a nő irányába ami jó érzéssel tölti el és az is,hogy foglalkoznak vele.De érzi,hogy ez nem helyes annak ellenére amit tesz.Majd a nőt ott hagyja mert fél attól elveszítheti a lányát és inkább vissza megyen. Erre a neje kap egy sms-t az egészről.És titokban csalni kezdi az urát.A férjét hülyének nézi és nem érdekli,hogy mi lesz.Pedig a férje próbálja helyre hozni azt amit elrontott azzal amit tett.De a felesége farral forog ami meg is érthető.A férj nem érti miért ilyen a felesége,míg ő is le nem lebukik egy videóval amin ép a szeretőjével van és csak arra vár a férje mikor fog ismét meg bukni, Majd azzal jön, csak ezért csinálta,hogy meg tudja milyen érzés!Közben védte a szeretőjét és magát is.Hazudozott ,próbálta csökkenteni a tettét. Meg ,hogy ha ő meg tudott bocsájtani a férje miért nem.És miért nem hiszi el azt ,hogy ő meg akarja menteni a házasságát. A férj mentsége talán annyi,hogy sokszor beszélt a nejével arról mibe kellene változni de falra hányt borsónak tünt az egész. Mert nem érdekelte hisz ő-vele nincs semmi gond és tökéletes.A férj pedig őszinte volt a meg csalással kapcsolatban és nem tagadott.Meg elismeri a hibáit.De ahogy a neje intézte ezt az egészet ez már sok a férjnek. Inkább ment volna el akkor mikor meg tudta azt ,hogy meg csalják mintsem,hogy ilyen módszerekhez nyúl. Remélem érthetően írtam le a történetet.
2010. jún. 16. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom kiről van szó, hogy érintett vagy-e a dologban!Szerintem mindkét fél hibás.Ha férjnek annyira rossz volt a házasság, akkor minek maradt a feleségével???Hülyeségnek tartom, hogy a gyerek miatt maradt vele!!!Attól, hogy a szülők elválnak, normális esetben a gyereknek ugyanúgy megmarad Anya és Apa is!Nem félrekettyintgetni kellett volna a férjnek, hanem megpróbálni helyrehozni a házasságát, ha ez nem megy, akkor váljanak el, aztán azzal bújik össze, akivel akar.Nem kell a feleséget lejáratni, azt tette, amit a férje(bár én nem így vágnék vissza)...Teljesen mindegy, hogy az illető tagadja, vagy elismeri, a lényeg, hogy megtette, félrelépett!
2010. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Első,most meg mi a szart véded azt a qrvát????? Bezzeg ha a nő lép félre azért,mert lelkileg nem kap meg valamit a férfitől,akkor az meg ugyan legyen má' elnézve,mert hogy ő a szeretetigényes nő,és neki erre szüksége van!!!!! Mert ugye egy férfinek erre nem lehet szüksége,ez teljesen nyilvánvaló!! Undorító... :)
2010. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni azt a hülye qurva feleséget.
2010. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ma 18:21!Nem a nőt védem, de nem vagyok hajlandó a férfit sem!Sógornőm is megcsalta a párját, el is mondtam neki a véleményemet!Ha fordított lenne ebben az esetben a történés, akkor a nőt írtam volna a legnagyobb hibásnak!De nehogy azt mondd már nekem, hogy ez a férfi, aki legelőszőr összefeküdt egy nővel, egy ma született bárány!Ha ismered az értelmező olvasást, fuss neki újra a hozzászólásomnak, hátha megérted, mit írtam!Nem ártatlan a nő sem, ő is megtette, félrelépett, de a férj ne legyen felháborodva, ő is megtette, kettejük közül elsőként!Tehát innentől kezdve nem értem minek vannak még együtt!
2010. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem,hogy ha a nő meg akarta menteni a házasságát akkor miért csalta meg az urát ha nem akkor miért van még vele?
2010. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ma 18:51 na meg ha a férfi meg akarta menteni a házasságát, miért ment másik nőhöz?előbb próbálja megmenteni, ha nem megy, hagyja el az asszonyt!nem védem a nőt, az sem különb, engem az háborít fel, hogy a nő egy Qrva, a férfi meg egy szent???
2010. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha jobban elolvassátok benne van az is ,hogy a férfi az elején próbálta menteni csak nem talált meg hallgatásra.
2010. jún. 16. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Én arra gondolok, hogy nem vagy 14 éves, tehát nem azt írom, hogy "terhes vagy" inkább lehülyézlek
2010. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!Az elején írtad, próbálta rendbe hozni, asszony nem akarta, nem vett róla tudomást!Akkor miért nem hagyta el, amikor tudta jól, hogy menthetetlen a kapcsolat?minek nyúzzák egymást?
2010. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyezzenek meg egy látszatházasságban a gyerek miatt, az becsületesebb lenne.
2010. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!