Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Hétfőn érettségizem és a barátom lement volna a barátaival a Balatonra,de nem akar egyedül hagyni az érettségi miatt. Amúgy is távkapcsolat és csak hétvégén tud jönni. De most,hogy itthon maradt kedvetlen és unatkozik. Most nekem van bűntudatom,hogy nem ment,pedig mondtam neki,hogy menjen. Szerintetek hibás vagyok?
2011. jún. 17. 20:05
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
39%
nem szerintem hülye a kérdésed.ha menni akart volna akkor uis megy,de inkább veled maradt mert szeret.ennyi.
2011. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is olyan típus vagyok sajnos, mint a barátod. Tudom, mit kellene tennem, szívem szerint mást csinálnék (ezesetben Balatonra menni), de az eszemre hallgatok, majd le vagyok pukkanva egész végig, de nem tehetek róla. Ha én lennék a helyedben, tuti felajánlanám, hogy menjünk el együtt/haverokkal Balcsira, ha nem is lesz ugyanolyan, de minimálisan kell a kárpótlás..
2011. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó,de akk ne csinálja,ezt h rossz ránézni is,mert ez csak nekem rossz. Akkor ne mondta volna már az elejétől,hogy nem megy.
2011. jún. 17. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak saját példából tudok kiindulni: nem direkt csinálja.. csak egyszerűen ott jár a gondolata, húzza a szíve, stb. Ez téged is lelombozna. Az meg, hogy mégsem ment el, az mutatja, hogy mennyire szeret téged. Hozott egy áldozatot, te is hozz neki valamit.
2011. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!