Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Egyre sűrűbben veszem észre,hogy a pasik nem szavakkal próbálnak a csajoknak "udvarolni",hanem inkább már az első egy két hét ismeretség után már ölelgetik,meg fogdossák őket....

Ha pedig a lány netalántán hagyja is,mert ő neki ezek,mind csak baráti gesztusnak tűnnek,akkor ők már azt hiszik,hogy már együtt is vannak,és onnantól kezdve egyre pofátlanabb dolgokat engednek meg maguknak......

Ki mit gondol erről?

Vagy ennyire túltengnek a hormonok?

vagy mégis mi ez?

Lehet van olyan csajszi akinek ez bejön,de szerintem sokan vágynának inkább a pofátlan tapi helyett kedveskedő szavakra....

Talán ez a "divat"?


2010. nov. 17. 20:46
 1/6 NOn94 válasza:

az első egy két hét ismeretség után már ölelgetik,meg fogdossák őket....


hát én nem egy-két hetet mondanék, hanem egy két órát...az van hogy a mai világ már közvetlenebb, mindenki megengedi magát amit akar...meg a fiatalok abból tanulnak amit látnak... a tv-be meg csak az ilyen dolgokat látod, leglaábbis a legtöbb adón, és akkor ezt ők természetesnek veszik hogy ez így van...

lassan odajutunk hogy óvodába lesz felvilágosító óra

2010. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések feltevésétől lehet számítani az öregedést....
2010. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"már az első egy két hét ismeretség után már ölelgetik,meg fogdossák őket...."


Te le vagy maradva!!! Én már az első randin a csókkal probálkozom..... mit várjak hetekig????


Ezért mondom azt hogy a "randi" egy erőltettet szituáció...:S :S

2010. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nézd...

- adott 2 magányos ember

- bejönnek egymásnak

- 1-2 év múlva a fiú megöleli a lányt


Neked ez normálisan hangzik? Prűdség ftw, őszintén sajnálom azt az embert, aki majd ki fog melletted állni.

Esetleg szájhúzkodás helyett viszonozhatnád.. erre még nem gondoltál, ugye?

2010. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg kíváncsi vagyok mik lehetnek azok a "pofátlan" dolgok. Csak nem puszit akart adni? Jóég, gondolom nálad ezt is csak házasság után lehet :)
2010. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem értitek....arra gondoltam,hogyha a csaj nem akar tőle semmit,a pasi meg próbálkozik
2010. nov. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!