Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Állítsam választás elé? :S

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel már egész régóta jóban voltunk mint haverok. Aztán most részemről elkezdett kialakulni a dolog. Mivel le is feküdtünk egymással és stb...:) De vannak itt bökkenők pl az hogy neki 4 éve egy kapcsolata van:( Amit állítolag azért nem szeret mert rossz vele a szex. És nem is beszélgetnek szinte semmit. Úgy érzem a fiu is egy kicsit össze zavarodott. De én most teljesen tanácstalan vagyok. Mit is tegyek?? Mondjam meg neki hogy vagy én vagy a bnője?? Eddig max 2 hetente találkoztunk mostmár szinte naponta keres.segítsetek. egy össze zavarodott lány:S
2010. jún. 16. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor menj bele az ilyen kapcsolatokba, ha már a srác tisztázta magát az jelenlegi barátnőjével.


Szerintem te nem szeretnél lenni a szerelmi háromszögben az aki - mert majd később igylesz - keverte a trugyit.


Szóval a srác előszőr tisztázza mit akar, aztán lépj,

2010. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy diplomatikus. Mondd, hogy vársz rá, és nem zavarod, amíg el nem dönti, kit akar.
2010. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért feküdtél le vele? Így magadat is kínzod... :S Én a fiú helyzetében vagyok, csak én lány vagyok.. Van egy fiú, akiel nagyon jó barátok vagyunk, és többet kezdtem érezni iránta.. de nem történt semmi.. elmondtam neki, és már nem oylan a kapcsolatunk mint előtte.. sajnálom, hogy igy alakult, de valamit valamiért..

Te járnál oylan fiúval, aki miattad felrúgja egy 4 éves kapcsolatát? Az oylan nem hiszem, hogy megbízható, lehet csak kihasználja a helyzetet, ha rádun elküld, és akkor is megmarad neki a barátnője. :S

Beszéld meg vele a dolgot, hogy valójában mit is akar, addig ne is nagyon találkozz vele, mert ebből az egészből csak te jöhetsz ki rosszul :(

De azért szoritok neked, hogy midnen ugy alakuljon, ahogy szeretnéd.

2010. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem menekülj előle. Az ilyen pasit nem érdemes szeretni, mert ha ezt csinálja a mostani csajával 4év után akkor veled mit csinálna. Én is voltam ebben a cipőben és rájöttem( 2év után) hogy soha nem fogok kelleni neki csak a szex kedvéért van velem és csak este keres meg ilyenek... Nem akarom ragozni, de ha nem akarsz fájdalmat magadnak, akkor keress egy rendes srácot és kezdj tiszta lappal vele....
2010. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van!!! Először is köszönöm hogy írtatok. Az az igazság hogy engem nem csak este keres meg hanem már minden nap és nem a sex kedvéért mert eddig egyszer feküdtem le vele. és hogy mért? Azt csak ugy dobta a pillanat. Ketten voltunk meg minden. Gondolom veletek is történt már ilyen. És én meg ahhoz félénk vagyok hogy mondjam meg neki kész vége. Meg tulságosan megkedveltem. Bár tettem neki említést rola hogy csípem és azt mondta ő is engem és nem akar elveszíteni. Nem tudom mi lesz ennek a vége de igazatok van jo nem sülhet ki belőle. És én lehet nem tudnék benne bízni hogy tudom én csak második vagyok az életébe és kitudja rajtam kivül még hány van. De tudjátok az érzéseiteknek nem lehet parancsolni. Sajnos ez van. És azzal higy magamat kínzom tényleg nem érek el semmit. Nem akarok mást keresni mert nekem ő kellene. Vele érzem azt amit eddig még soha senkivel. remélem értitek.
2010. jún. 17. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!