Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 választás közül melyik a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 választás közül melyik a jó döntés?

Figyelt kérdés

adott 2 ember...egyikkel tök jól elvagyunk,hülyülünk,beszélgetünk,és tényleg tök aranyos velem meg minden,de van barátnője...elvileg nem sokáig maradnak együtt...:S

másik emberrel az elején voltam ugy mint az előzővel,neki nincs barátnője,de már nem vagyunk jóba,alig néz rám,nem is köszön...de nála ha meglátom meg van a fura érzés,nem szerelem...ennyire még nem voltam megzavarodva)=


2010. szept. 15. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

A második. Akivel "tök jól" elvagy,az félrelépni készül szerintem és megpróbál új kapcsolatra alapozni,ami a későbbiekben ugyanígy sülhet el.Bár énis aranyos meg jófej vok az összes nővel.Szóval konkrétan hogy érted ezt?.

Lényegtelen,mert alapból akinek nincs barátnője jobban jársz.

2010. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Adryska ***** válasza:

Hagyd békén addig a srácot az elsőt, akinek van bnője, addig még szabad nem lesz, mert ez undorító, ha belekavarsz más kapcsolatába, csak gondolj arra, hogyha te járnál így...Neked is tök szar lenne.Ez a duma, meg, hogy nem sokáig lesznek 1ütt...pff baromság, te honnan tudod?A srác etet ilyennel?Vagy te gondolod ezt?Hm?

Majd , ha már tényleg úgy lesz, hogy nem lesz neki csaja, akkor gondolkodj azon, hogy te+ő.A másik, meg , ha nem köszön,nem néz rád...akkor nem érdekled...

2010. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"egyikkel tök jól elvagyunk,hülyülünk,beszélgetünk,és tényleg tök aranyos velem meg minden" - ez lenne a szerelem?Ez csak szimpátia.


A másikat nem is értem.Az egyetlen érv ami mellette szól,hogy nincs barátnője.Ahogy több millió fiúnak sincs.

2010. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem én kavarok bele a kapcsolatukba...!és ő az elejétől kezdve rendes volt velem,szóval nem én vagyok a hibás!a csaj nem tudja hogy mit akar!
2010. szept. 15. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem az igazi!
2010. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy 3.
2010. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!