Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köze a nőket érő bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köze a nőket érő bántalmazó kapcsolatoknak a nők párválasztási kultúrájához?

Figyelt kérdés

Elképzelhető az, hogy a nők valamennyire hibásak abban, hogy túlságosan fontos nekik a külső, és emiatt könnyebben futnak bele bántalmazó kapcsolatba?

Én erre gyanaszom eléggé.


2018. máj. 31. 21:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a logikát...nyomozó, ügyvéd stb. ne legyél. :)
2018. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Azok a nőismerőseim mennek bele ilyen kapcsolatba, akiket valamelyik szülőjük bántalmazott. Egyiknek agresszív anyja volt, aki éreztette, hogy értéktelen, másiknak alkesz apja, aki verte. Mivel semmire sem tartották magukat, kb. ez a minta ismétlődött.
2018. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Most egyébként azt állítottad, h bántalmazó férfi csak jóképű lehet. Kikérem ezt minden jóképű férfi nevében nőként. :)
2018. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
2-es véleményét osztom. Én pl. azért voltam benne elnyomó kapcsolatban az egyáltalán nem annyira vonzó párommal, mert az apám is elnyomó volt, csak ezt gyerekként nem értettem, nem tudtam.
2018. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?


Akkor kérdezek én is:


"Van köze a nőket érő bántó kérdéseknek a kérdezők frusztráltságához?


"Elképzelhető az, hogy a kérdezők a leginkább hibásak abban, hogy nem találnak maguknak barátnőt, és emiatt könnyebben jut eszükbe inkább a nőket szidni/okolni?"

2018. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek a 2-essel. Olyan barátnőm volt bántalmazó kapcsolatban, akinek az apja és a nagybátyja is agresszív alkoholista volt. Sajnos ebben nőtt fel, nem becsülte magát sokra. Úgy került ki a bántalmazó kapcsolatból, hogy a pasi börtönbe került.
2018. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A rosszabb külsejű srácok alig tudnak nőhöz jutni, ezért megbecsülik, ha van barátnőjük. A jobb külsejű srácok pontosan tudják, hogy bármit megtehetnek, mindig lesz nőjük.
2018. máj. 31. 22:10
 8/30 anonim ***** válasza:
8%

Annyi igaz talán, hogy nagyon sok nő van olyannal aki bunkóskodik vele, foghegyről reagál, trágárkodik, heti 100 sört benyom... Miért? Miért "menő" az ilyesmi?


Azokról nem is beszélve akik ilyen sitcom apafigurákkal vannak (kopasz/odó/, buta, dagadt fazonok, persze a heti 100 sör itt is kötelező)


Fura egy világ ez, én ezt nem tudom megérteni.

2018. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

#5 Ez nagyon nagy volt, maximálisan egyet értek ;)

Amúgy akiket ismerek nőket, és voltak bántalmazó kapcsolatban, kifejezetten taszító külsejű palikról volt szó.

Az ok pedig valóban gyerekkori, szülő által okozott sérelem, otthonról való menekülés, illetve súlyos önbizalomhiány (intézetben felnőtt lány pl elhiszi, hogy jobbat úgysem kap, így benne ragad... Végignéztem, nem 1, nem 2 ilyen kapcsolatát, próbáltam segíteni, de menthetetlen volt... Már nem tartjuk a kapcsolatot.)

2018. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

Idiota.

Ja. Aldozathibaztatas.

Meg meg is erdemli, nem?



Te meg azt, hogy egy kancigany seggbe kurjon. Idiota!

2018. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!