Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Szakítani fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szakítani fog?

Figyelt kérdés
Párommal 10 hónapja vagyunk együtt, én most érettségiztem, szal elég sokat kellett tanulnom. Tegnap telefonon közölte, h vme nincs rendbe köztünk, de ez az Ő hibája. Nem érze azt amit eddig, és nem tudja, h most mi van. Találkozni akartam vele, de azt mondta, h majd vasárnap, és akkor megbeszéljük. Azt mondta, h majd ma is hív munka után, de én nem birom ezt a bizonytalanságot. Teljesen kész vagyok. Szerintetek szakítani fog?
2010. jún. 15. 11:21
 1/9 anonim válasza:
84%
szerintem szakítani fog, egy pasi akkor szokott ilyet mondani, de majd jön a másik :)
2010. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, csak hát, nekem Ő az 1. komoly barátom, és nagyon szeretem. Azért itt nem annyi, hogy majd jön a másik...
2010. jún. 15. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:

hát semmi jót nem jelent az biztos:( nem akarlak elkeseríteni, de nálam ebböl a hozzáállásból szakítás lett. Remélem a ti esetetekben meg tudjátok beszélni, hogy min kellene javítani. De készülj fel arra is, hogy szakítani fog...:( Fel a fejjel!! Lesz más aki tényleg szeretni fog.

22/L

2010. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én is voltam hasonló cipőben. Eléggé valószínű, hogy ilyesmi jár a fejében, de! még maga sem tudja szerintem, hogy mi legyen, ezért kért időt vasárnapig. Szerintem ha ma hív, akkor mondd meg neki, hogy ha így érez, akkor vasárnapig ne keressétek egymást, és akkor majd higgadtan beszéltek. Ez a te szempontodból azért jó, mert lehet, h a srácnak ez a néhány nap is elég arra, hogy hiányozz neki. Így megtapasztalhatja, hogy milyen is, ha nem vagy mellette. Bíztatni nem akarlak, de szerintem még nem 100% a szakítás.

2010. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hehe :D
2010. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Csak annyi promléma van, h eddig se találkoztunk minden napmert tanulás, meg sokáig melózott. Utoljára pénteken találkoztunk, kb 1 órára. Kérdeztem tőle tegnap, h mégis mióta érzi ezt, és azt mondta, h nem régóta, de nem akart eddig ezzel idegesíteni, az érettségi miatt. Mondta, h nem arról van szó, h nem szeret, csak nem tudja, h mi van.
2010. jún. 15. 11:36
 7/9 A kérdező kommentje:
11:34-köszi.
2010. jún. 15. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:

bármikor ;)

Én a helyedben úgy mennék oda hozzá h nagy vigyoral, és 1 nagy csokor virággal h ha rendes csaj akkor legalább legyen lelkifurdalása;)

2010. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez necces, mert én vagyok a csaj.
2010. jún. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!