Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Angol a pasim és szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angol a pasim és szakítani akarok vele levélben (tudom h nem a legőszíntébb de így alakult). Mit gondoltok a levélről?

Figyelt kérdés

Dear .....,

I really tried to forget you, but I couldn’t. Because I’ll always remember when I first saw your deep blue eyes, and I knew that was something different, something special.

But after loads of things, I just realized it won’t be working in the future. Because of me. I truly tried to figure out what can I do, but I didn’t find any solution. I cannot go home, because I haven’t got a home. Actually I have a home, but I cannot live whit those people, because they don’t let me to live my own life. And that’s the reason why I need to live far away from my loves and that is really hard and difficult.

But that is my decision, you don’t need to agree with it, but please trying to understand me. I always was very honest with you, so I hope you will understand me.

You will be in my heart forever or more. Please look after my heart, I left it with you.


Love,

......


2009. szept. 22. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg magyarul is le írhattad volna a gyengébbek (én) kedvéért...Amúgy nagyjából értem és nem rossz, de a love-ot a végéről hagyd le. Tudom hogy azt jelenti, hogy szeretettel, de hát...ilyenkor már nem kell szerintem.
2009. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem elég korrekt azon kívül, hogy igazából a "but please trying to understand me" úgy lenne helyes hogy but please try to understand me. Előtte pedig nem "whit", hanem with. A forever or more helyett forever and so-t írnék. A home-os rész nekem kicsit bonyolult volt, de ő majd érti. Sok szerencsét, bocsi a szőrszálhasogatásért.
2009. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, en azert eleg jo vagyok angolbol, de nem sikerult konkretan kihamoznom a szakitas okat, inkabb csak magadat sajnaltatod, meg ures kifejezeseket irkalsz. Tenyleg nem megbantani akarlak, de te most szakitasz egy emberrel, aki szeret teged, es ha jol veszem ki, te is ot, de ez megis csak a te dontesed, ne allitsd be magad martir szerepbe! Legyen meg a joga a sajat fajdalman ragodni, es ne a tieden...
2009. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

bocsi :( szval magyarul:


Én teljesen megpróbáltalak elfelejteni, de nem tudtalak. Mivel mikor előszőr láttam a mály kék szemeidet, már akkor tudtam ez valami más lesz.

De sok közös dolog után rájöttem ez nem fog működni a jövőben. Miattam. Én őszíntén próbáltam kigondolni, h mit tehetnék de nem találtam megoldást. Nem mehetek haza, mivel nincsen hová. Vagyis lenne, csak nem tudok velük együtt élni, mivel nem hagynak élni. És ez miatt kell messze lennem a szeretteimtől és ez nehéz.

De ez a végleges döntésem, nem kelle eggyet értened velem, de próbálj meg megéretni. Mindíg öszinte voltam veled, remélem meg fogod egyszer éretni .

Örökké a szívemben leszel.



akkor a love helyett a like vagy csak simán a nevem?

2009. szept. 22. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem áll össze a kép,remélem a srác érti majd,hogy miért szakítasz vele.Mondjuk egyszerűbb lenne,ha leírnád,hogy már nem szereted és kész,mert ez így csak látszatkifogás.Gondold át,hogyha te kapnád ezt a levelet mit szólnál,mit éreznél.Ha szerelem volt megérdemel egy telefont,de te tudod.
2009. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a szakítás okát már tudja, mivel beszéltünk róla korábban. akkor a magamat sajnáltatós rész kihagyom. végülis nem akartam h engem.

2009. szept. 22. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem elég undorító, hogy az utolsó jöttment ismeretlennel is előbb osztod meg a szakítást, mint a pasiddal. Gusztustalan vagy. Nem olvastam el a leveled, de jobban jár a pasid nélküled.
2009. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én igazából ebből nem tudtam kibogozni a szakítás okát! Leírod, hogy nem tudom őt elfeledni, meg sok közös dolog...és aztán, h nem megy vele! Aztán írsz a szeretteidről, meg h nem tudsz velük élni, úgy őszintén ennek mi köze van a szakításhoz? Nem elég, hogy levélben szakítassz vele
2009. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsi 10:39-es vagyok, csak véletlen elküldtem mielőtt befejeztem volna! :)

Tehát nem elég, hogy levélben szakítasz vele, még ilyeneket is írsz, hogy örökké a szívedben él meg stb! Miért nem mondod meg neki nyíltan, hogy nem szereted?

2009. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit tömörebb élőszavas szerintem szerencsésebb lenne. Vagy min egy telefon, de azt se értékelném annyira, akkor legyen már annyi a másikban h elé áll a párjának ha ilyet határoz el.
2009. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!