Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Angol a pasim és szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angol a pasim és szakítani akarok vele levélben (tudom h nem a legőszíntébb de így alakult). Mit gondoltok a levélről?

Figyelt kérdés

Dear .....,

I really tried to forget you, but I couldn’t. Because I’ll always remember when I first saw your deep blue eyes, and I knew that was something different, something special.

But after loads of things, I just realized it won’t be working in the future. Because of me. I truly tried to figure out what can I do, but I didn’t find any solution. I cannot go home, because I haven’t got a home. Actually I have a home, but I cannot live whit those people, because they don’t let me to live my own life. And that’s the reason why I need to live far away from my loves and that is really hard and difficult.

But that is my decision, you don’t need to agree with it, but please trying to understand me. I always was very honest with you, so I hope you will understand me.

You will be in my heart forever or more. Please look after my heart, I left it with you.


Love,

......


2009. szept. 22. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát like-ot semmiképp ne írj. :O Az nem helyes egy levél végére. Nyelvtanilag. De ha még mindig szereted, akkor nem értem mire jó ez a cécó. Magadat ne kínozd, őt meg pláne ne ezzel a levéllel. Olyan "lezáró" levelet kell írnod, amire nem kell választ adnia és nem lesz lehetősége visszakönyörögni magát. Stb...
2009. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

ma de. találkoztam vele és szóban megmondtam neki.

2009. szept. 23. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!