Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Lehet, hogy szakítani fogunk?

Figyelt kérdés
Húú, egy kicsit hosszúnak tűnhet majd... Én egy 20 éves lány vagyok, a párom 23 éves lesz, az ősszel! Lassan 4 és fél éve vagyunk együtt, mikor összejöttem vele, 16 éves voltam. Nekem ő az első barátom, (remélem, hogy az utolsó is:)), és én is az első vagyok neki, mind a ketten szüzek voltunk, mikor összejöttünk! Vannak gondjaink, persze, mindenkinek vannak. Ő hamar felkapja a vizet, sokszor szokott velem kiabálni, és csúnyán beszélni, vagy valamikor erősen elkapja a karom... Oké, lehet, hogy legtöbbször én hozom ki belőle, és bocsánatot kérek tőle, hiszen nagyon szeretem... Jó, én sem vagyok mindig egy angyal, mert kiállok magamért, és tudom hogy nem ütne meg, csak néha agresszívan viselkedik... Pl, csúnyán leégett a hátam, és megkértem, hogy kenje be, és azt mondta, hogy most nem, mert nem akarja magát összekenni, utána mehet kezet mosni, stb, erre azt mondtam, hogy igaza van, hiszen ma már egyszer be volt, nem kell azt állandóan kenegetni... Végülis egy óra elteltével bekente. Vagy van olyan, hogy olyanokat mond nekem, ha úgy néznék ki, mint ez vagy az, akkor ez és ez lenne, vagy ő bárkit megkaphat, nem úgy, mint én... Hát, sikerül neki megbántani:), de nem haragszok rá sokáig, mert szeretem, csak az a baj, sokszor érzem azt, hogy nem szeret igazán... Hülyeség lenne? Vagy már nem vagyok jó neki? Amúgy hosszú barna hajam van, kék szemem, 163 cm és 55 kg vagyok, tudom, hogy kép nélkül ezek az adatok semmit mondóak, de azért leírtam... XD Szóval, mit gondoltok erről?
2009. júl. 3. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos lehetsz így ezek szerint az adatok alapján.Furcsa,h ilyeneket mond neked a barátod..Ő bárkit megkaphat?Te nem??Hát szerintem egyszer kérdezd meg,h te mégis miért nem???Akk csak elmondja,és talán tudsz rajta változtatni is.Mindenképp beszéljétek meg,vagy legalábbis próbáld meg ilyen módon kihúzni belőle. Csak ügyesen:)
2009. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem fog tetszeni amit gondolok:

Fiatalok vagytok és éretlenek amikor összejöttetek, nem nagy valószínűséggel lesztek egymásnak az utolsók.

Ez az ingerlékenység meg az egymás iránti elhidegülés egyik dolga lehet. Ilyenek sem és mást sem tennék meg a barátnőmmel mert nagyon szeretem az életemnél is jobban, ha be akarja, hogy kenjem bekenem stb, sőt ha le van égve én megyek oda, hogy gyerünk kenjük be..

Ez az idővel csak rosszabb lesz és még türelmetlenbbek lesztek egymással és a szerelem vagy inkább már szeretet teljesen el fog múlni....

Ez nem úgy hangzik amit leírtál, hogy örökkön-örökké

Ja s nem a külsőd a lényeg

2009. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megkérdeztem tőle, és azt mondta, hogy nem vagyok ahhoz elég jó, és örüljek, hogy olyan barátom lehet, mint ő... Van benne valami, hiszen nem vagyok egy topmodell alkat...
2009. júl. 3. 23:39
 4/14 Voguelilias ***** válasza:
100%

Elég bunkó dolog amiket leírtál, hogy a fejedhez vág. Szerintem nálatok is az a baj, hogy érzi a párod, hogy neked csak ő van és senki más nem kell. Ez persze rendjén is van de nálunk ugyan ezt volt ahogy tudta hogy csak ő és más szóba se jöhet vissza élt vele. Mond el a barátodnak, hogy neked rosszul esik a megjegyzése pl: te nem találnál mást. Ohh ez butaság szerintem te többet is találnál vagy előbb mint ő ha akarnál. És ne azon törje a fejét, hogy ha ilyen meg ilyen lennél akkor ez meg ez lenne. Te ilyen vagy és ő meg a pofátlan megjegyzéseit tegye félre és szeressen igazán és ne sértegessen!

18/L

2009. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

sablonszöveg,de mindenhol vannak kisebb-nagyobb összezördülések amik nem jelentik egy kapcsolat végét,

ha ennyi időt kibírtatok már eddig akkor még többet is fogtok :D

sok szerencsét :)

2009. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem! Lehet van benne valami, csak én nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni!!! Hátha megjön az esze, és olyan lesz, mint régen, mikor éreztette, és kimutatta, hogy mennyire szeret... :)
2009. júl. 3. 23:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!!! :) :D Én is bízok benne, hogy minden helyre jön, én kitartok mellette, csak valamikor kijön rajtam, és nem bírom ki sírás nélkül! Ha szólok neki, megharagszik, azt meg nem szeretem, egyből bocsánatot kérek tőle... :D Köszönöm még egyszer!!! XD
2009. júl. 3. 23:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Héé,szerintem sokan vagyunk akik nem vagyunk topmodell alkatúak,pl én is:PDe ez nem ok arra,h így beszéljen veled.Értem,h szereted,és az jó is,de fontos egy kapcsolatban,h megbecsüljétek egymást,és ne csak a külsőségeket nézze a másik fél.Akkor idős korotokban mi lesz?Hozzád sem fog nyúlni 45-50 évesen?(feltételezve ha odaáig együtt maradtok természetesen)Lehet valamit újítanod kéne akár a külsődön,akár az ágyban.:)

(az első válaszadó vtam)

2009. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:) Újítás megvolt :) Mint a külsőmön, mint az ágyban! Minden igényét, vágyát teljesítem, hogy neki minél jobb legyen! Partner vagyok mindenben! ;)
2009. júl. 3. 23:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lány vagy:)De am szerintem nem kell mindenért bocsánatot kérni..egy kicsit hadd gondolkodjon el magán is..csak egy picit.Ha nem jön rá,h egyszer Ő is hibás,akk "megszoksz,vagy megszöksz"... Jó8!:)
2009. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!