Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akar? Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
a barátom már másodszorra mondja azt,h egyedül akar lenni és átgondolni mindent.ilyenkor persze meg se tudok szólalni ,így nem is kérdezősködöm.amikor meg megtehetném akkor annyira jól elvagyunk,hogy nem akarom elrontani vele. felmerül bennem ilyenkor a kérdés,hogy most rajtam gondolkozik és velem van baja, vagy úgy mindenről gondolkozik-e.. szerintetek?
2009. okt. 11. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a pasi azt mondja hogy egyedül akar lenni és át akarja gondolni a dolgokat akkor abból valószínű szakítás lesz.
2009. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de amikor először mondta ezt sem szakítottunk, sőt amikor rákérdeztem h min gondolkozott azt mondta h semmi érdekesen és majd elmondja,vagy nem mert h annyira jelentéktelen.
2009. okt. 11. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem lenne kétséged akkor nem tetted volna fel itt ezt a kérdést.neked kell érezni , hogy ő hogy gondolja, mert ezt mi innen nem tudjuk megmondani. azt tudom, hogy mikor nekem ezzel jött elő a pasim, hogy időre van szüksége hogy gondolkodjon, akkor szakítás lett a vége. És minden férfi ismerősöm már akkor megmondta ha egy pasi gondolkozni akar akkor ott valami nem stimmel és általában ez a szakítós szöveg. és igazuk lett.
2009. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmm .hát beszéltem vele.és az lett a vége.h közölte,h nem szeret annyira amennyire kéne,de nem akar elveszíteni. és h nem heverte még ki az előző 1éves kapcsolatát.és ezért idő kell neki,h megtudjon szeretni és tudjon felejteni.de nem kért szünetet,csak a megértésem
2009. okt. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!