Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Lehet, hogy szakítani fogunk?

Figyelt kérdés
Húú, egy kicsit hosszúnak tűnhet majd... Én egy 20 éves lány vagyok, a párom 23 éves lesz, az ősszel! Lassan 4 és fél éve vagyunk együtt, mikor összejöttem vele, 16 éves voltam. Nekem ő az első barátom, (remélem, hogy az utolsó is:)), és én is az első vagyok neki, mind a ketten szüzek voltunk, mikor összejöttünk! Vannak gondjaink, persze, mindenkinek vannak. Ő hamar felkapja a vizet, sokszor szokott velem kiabálni, és csúnyán beszélni, vagy valamikor erősen elkapja a karom... Oké, lehet, hogy legtöbbször én hozom ki belőle, és bocsánatot kérek tőle, hiszen nagyon szeretem... Jó, én sem vagyok mindig egy angyal, mert kiállok magamért, és tudom hogy nem ütne meg, csak néha agresszívan viselkedik... Pl, csúnyán leégett a hátam, és megkértem, hogy kenje be, és azt mondta, hogy most nem, mert nem akarja magát összekenni, utána mehet kezet mosni, stb, erre azt mondtam, hogy igaza van, hiszen ma már egyszer be volt, nem kell azt állandóan kenegetni... Végülis egy óra elteltével bekente. Vagy van olyan, hogy olyanokat mond nekem, ha úgy néznék ki, mint ez vagy az, akkor ez és ez lenne, vagy ő bárkit megkaphat, nem úgy, mint én... Hát, sikerül neki megbántani:), de nem haragszok rá sokáig, mert szeretem, csak az a baj, sokszor érzem azt, hogy nem szeret igazán... Hülyeség lenne? Vagy már nem vagyok jó neki? Amúgy hosszú barna hajam van, kék szemem, 163 cm és 55 kg vagyok, tudom, hogy kép nélkül ezek az adatok semmit mondóak, de azért leírtam... XD Szóval, mit gondoltok erről?
2009. júl. 3. 23:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen! Igazad van, lehet, hogy hagynom kéne egy kicsit, de nem bírom nézni, mikor szomorú... Inkább én kérek elnézést, csak ne legyen harag köztünk! Van egy idézet:

"A bocsánatkérést nem a vétkes szokta kezdeni, hanem akiben nagyobb a szeretet!"


Lehet, hogy van benne valami :)

2009. júl. 4. 00:03
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

úristen. bocsi, de sztem te túlságosan is báránylelkű vagy vele (tudom ilyen szó nincs h bárány lelkű, de ezjutott eszembe:D)

szóval figyi. sztem te iszonyatosan alábecsülöd magad. önbizalmad nemsok lehet. pedig olvasván a szövegedet, meg a kommentjeidet, nagyon aranyos és rendes lány lehetsz, és a méreteid miatt sem lehet okod panaszra. a barátod pedig egyáltalán nem bánik veled jól. ő tudja ezt nagyonis jól, h majdnem akármit megtehet, mert elnéző vagy és szereted. és ő ezt kihasználja.

aztzírtad h kiállsz magadért, de ez a szövegből egyáltalán nem jött le, inkább az, h megint aláveted magadat neki. ez nemjó, ilyet egyáltalán nemszabad csinálni. ő kihasznál téged sztem, kihasználja azt h ennyire szereted. ez a szereteted amire te képes vagy, egy teljesen másik ember érdemelné meg, aki megis tudja ezt becsülni.

a barátod nemmondhat neked ilyeneket, amiket mond. sztem kicsit állj sokkal jobban a sarkadra, ha vele akarsz maradni mindenáron, mert így folyamatosan kifog használni, és előbbutóbb lelkileg össze fogsz törni.

2009. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Megkérdeztem tőle, és azt mondta, hogy nem vagyok ahhoz elég jó, és örüljek, hogy olyan barátom lehet, mint ő..."


Gyönyörű. Ez egy alapmanőver a "hogyan kell meghódítani a nőket" kézikönyvekben. A barátod lényegében egy bunkó állat, enyhe érzelmi zsaroló, manipulatív tulajdonságokkal, de ért a nőkhöz. 20 éves vagy, a 20 éves lányokat még két-három nyomógomb benyomásával lehet irányítani (ld. pl. a fentebbi mondatot). Azt nem tudni, hogy szeret-e, valószínűleg igen, különben elhagyott volna, bár az általa játszott übermacho szerep része az is, hogy a lánnyal éreztetve legyen, hogy csak kevéssé vagy feltételesen szeretik.

Én egyelőre nem látok különösebb problémát a kapcsolatotokban, de mivel mostanában alakulgat ki a személyiségetek, ezért még sokat változhattok, kiábrándulhattok, szóval lehet, hogy nem ez lesz az utolsó párkapcsolatod, de az is lehet, hogy igen.


00:46 "aranyos és rendes lány lehetsz, és a méreteid miatt sem lehet okod panaszra. a barátod pedig egyáltalán nem bánik veled jól."


Hát ez már csak úgy van, hogy a báránylelkű lányok gyakran imádják az agresszív tahókat & vice versa. Zsák a foltját.

2009. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de ha valaki már ilyeneket mond, akkor ott már gond van. És ha már most megszorongatja a karod, akkor ez később még jobban el fog fajulni. (hidd el: tapasztaltam már!) Sztem túl fiatalon jöttetek össze. Nehéz lenne kiszállni ebből a kapcsolatból hiszen szereted. De ez így siralmas. És ahogy írtad sztem szép lány vagy. Így találsz magadnak jobb srácot, aki értékelni is tud. És egyet ne feledj: csak annyit nyúts a párodnak, amennyit ő nyújt neked! Többet nem szabad, mert neked fog fájni a végén (mert neki alap dolog lesz, hogy te mindent megteszel érte és ő cserébe elhord téged majd mindennek). Sok sikert! Szorítok neked!

18/L

2009. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!