Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen gondolkozással depresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gondolkozással depresszióssá fogok válni?

Figyelt kérdés

2 napja láttam utoljára a barátom (kicsit messze lakik) és azóta teljesen vagyok törve, ilyen még nem volt, nem tudom mi van velem. 2 napot töltöttünk együtt hétvégén és annyira jó volt vele lenni több ideig.

Barátaimmal szívesen taliznék, de most érettségizünk, tanulni sincs erőm és néha rámjön a sírás.

6 hónapja vagyunk együtt imádjuk egymást, sok dolgot tesz értem, nem bulizós tehát nagyon jó a kapcsolatunk. Kérlek vmi ötletet, mert most nagyon ki vagyok.

18/L


2010. jún. 15. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem az szokott őrölni, ha úgy válunk el, hogy haragszik rám picit... olyankor nem tudok másra gondolni, csak hogy beszéljek vele és minden újra jó legyen. De amikor jóban vagyunk, erős vagyok és kiegyensúlyozott.
2010. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hisztis vagy, ez a helyzet. Túl jó dolgod, ezért tudsz depizni. Javaslom, hogy mozdulj ki valahova.
2010. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de scak a hétvége óta vagyok ilyen, eddig néha jól is esett pár nap "szünet"

ha meg arra gondolok h nyáron elutazok másfél hétre... félek h elveszítem őt

2010. jún. 15. 09:47
 4/14 anonim ***** válasza:
ha minden annyira tökéletes, mint ahogy leírod, akkor már miért veszítenéd el?
2010. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem tudom épp ez az fogalmam sincs h mi jött rám 2 napja

attól félek h megcsal de ő nem ilyen

valószínű az is lehet a bajom h kicsit messze vagyunk egymástól és ott bármi megtörténhet

lehet h ez csak egy múló állapot, bár így lenne, holnap talizunk utána 1 hétig nem fogunk, remélem akkor már újra a régi leszek, csak így tanulni se tudok

2010. jún. 15. 09:52
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Brühühü, sajnáljalak már körbe.

Sose legyen nagyobb gondod, de tényleg... 2 napig nem látni a másikat... szörnyű.

Képzeld, régen amikor az ember 2 évig volt katona.


Vagy tudod mit? Ha ennyire elszomorít, vegyél pár hőmérőt, törd ketté és idd ki belőle a higanyt.

2010. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ismerős, én mindig elbőgőm magam mikor elválunk :S elég cikki, de nem tok mit csinálni:S

Mi a héten nem is talizunk a hülye szóbeli miatt, majd csak utána, én úgy fogom fel h kevés idő van vissza és tanulni kell utána az egész nyár a miénk, ez a hét elmegy ha mázlim van hétfőn szóbelizek, csütörtökön már remélem utazok, az 1,5 hét kb azt meg hasznosan töltöm

2010. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Foglald le magad valamivel. Gépezz, menj sétálni, tedd rendbe a szobát, nézz tv-t vagy ami jól esik. Írj neki, hogy találkozni szeretnél. ;)

Amúgy szerintem az lenne egy kapcsolatban a természetes ha minden nap találkoznának. Különben hogyan ismerhetnék meg egymást rendesen.

Keress magadnak valami hobbit ami lefoglal. Nekem a festegetés nagyon be szokott jönni.

2010. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A bunkózók meg bekaphatják...
2010. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érzékenyebb vagy az átlagnál,lehet hogy érzel v mit a jövö-vel kapcs de az is lehet hogy csak van v mi szorongás tudatalatt,ez mindig útobb derül ki sajnos..
2010. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!