Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ezt ki a fene érti? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt ki a fene érti? Ezt dekódolnátok? Lánytekintet ügyében kérdeznék.

Figyelt kérdés

Hát, na, megkaptam: utálnak, közömbös vagyok számára (első ellentmondás), rosszul van tőlem...

Aztán, mégis, egy nagyon szabadszájú, nyílt lány, kicsit félénk, de igazából ilyen poéngyáros közvetlen, szinte az összes emberrel...

Na de ha rólam van szó, meglát, elcsuklik a hangja, alig tud beszélni, látszik, zavarban van. A szeme/tekintete meg olyan fura lesz, tágra nyílt, alig pislog, kicsit sanda mosolyra húzódik a szája, és mondom, beszélni alig tud, hülyeségeket beszél.

Persze, ha hazaér a géphez, kioszt rendesen, meg minden, de élőben ilyeneket csinál.

Azért fura, mert mindenkivel közvetlen, jópofizós, vagy van, akivel flegma, velem meg ilyeneket csinál...

Mi van Vele?

Miért csinálja ezt?

Értitek?

Én aztán nem...


2010. jún. 15. 02:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallod a részeg szobatársam itt liheg a fülembe és az mondja h negyon bejössz neki és megadod-e az msn-ed , és libakakival is megdobálhatod
2010. jún. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha csaj vagy akkor vmi csajét kérlek...
2010. jún. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagyis ha kan vagy
2010. jún. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem dekódoltad te ezt már - és elég jól:)
2010. jún. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kíván téged! Csak nem meri bevallani. Lehet hogy a személyiséged OFF nála, de tuti, hogy (legalább) szexuálisan vonzódik irántad.


Ki kell buliznod, hogy legyetek kettesbe, aztán ugraszd ki a nyuszit a bokorból...

... vagy a bugyiból :D Csapj a fenekére egy macsósat, vagy teperd le, vagy valami. Persze nem garantálok semmit, de legalább megtudod, hogy mi van vele.


És MINDENKÉPEN számolj be a fejleményekről!


F20*

2010. jún. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na akkor most kapaszkodjatok meg, azt mondja, hogy semmi vonzó nincs rajtam, számára.
2010. jún. 15. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lődd ki az ilyen nőt.Nem vagy te keresztrejtvényfejtő.Minek talizik akkor veled?Ez beteg,vagy nehezen nyílik meg előtted,szégyenli az érzelmeit.Beszélgessél el vele hogy mégis mit akar?mert ha semmit akkor tünjön el a fenébe,te meg keress egy normális társat aki szeret és értékel.:)
2010. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!