Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a barátom?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk eleje óta nagyon kis naiv voltam és elhittem neki azt is, hogy nem néz meztelen nőket a neten... Aztán lebukott :):D Bár gondoltam, h törli az előzményt, de nem hittem, h már több hónapja hazudik vagy akár 2 éve amióta együtt vagyunk...


De most arról hazudik, h nem nézi meg a miniszoknyás/minishortos hát a nagy melegben alig valamit viselő lányokat... és a képébe röhögök, h normális vagy, miért nézel ennyire hülyének? :P (egyszer poénosan benyomtam amikor mellettem megnézett egy lányt és én erre: sztem is csinos! és erre ő meg nem azt néztem!! :D hahahahahah.....hozzátenném, nem ment arra senki más, és nem is csak odapillantott :D)Ezt miért csinálja? Mondom neki, h tudom h megbámulod őket mégis azt mondja h egyáltalán nem, miből tartana aztmondani, hogy igen nézem... mint minden egyes pasi kivétel nélkül, hisz ilyenek! De most komolyan, nekem van csak ilyen hazudós/fura párom? Még elmondanám, gyűlölöm azt amikor valaki hülyének néz, így nem esik valami jól, hogy minden ilyen témában egyenesen bele a képembe szemrebbenés nélkül... :S :(


2010. jún. 14. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
ja, velem is ez volt.. aztan hoppá, gondoltam egyet, és nem érdekel már.. amikor meg kiöltözök, rámszól.. nem fogok sokáig tűrni. kiábrándultam belőle. biztos, még tizenéves, és nem nőtte ki a nyálcsorgatást.. :) de mindjárt jönnek majd a kommentek, h hát pasi, és a pasiknak nehéz komoly kapcs. ban lenniük, és felkészülhetsz, h meg is fog csalni, mert a pasik ugye, nem birják a kötöttséget.. undorito. :S
2010. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2010. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én is hasonló gondolkodású vagyok mint te... kiundorodtam gyakorlatilag a pasikból és lehet szidni, de nem ti ültök a barátotok lakásán és hallgatjátok a haverjai gép elött ülő 1 órás meztelen nős nézegetős nyálcsorgatásást 1 éve MINDEN NAP! .... az is gond nálam, h a barátom pénzes... luxuskocsival mászkál és hát manapság mennyi meg mennyi a pénzre hajtó kis senkik akik ki akarnak fogni egy ilyet h életük végéig ne kelljen dolgozni.... de én eldöntöttem, h nem házasodok, mert a pasiknál a hűség kihalt... és gyereket is spermabankból szeretnék, mert nem leszek hajlandó szülni egy olyan pasinak aki úgyis félre lép x idő múlva...... mielött nekem támadna egy pasi is, nem tudjátok min mentem keresztül, h eljutottam idáig, h ha ennek a kapcsolatomnak vége lesz akkor nem lesz soha többé egy barátom se...... gusztustan h milyenek lettek a férfiak, hol a romantika, a szerelem, a HŰSÉG... nem is mondom tovább.... sok a kis magamutogató k és adják alátok a lovat szinglinként mivel ezek ilyen egyéjszakások és ti meg ugrotok bele velük az ágyba letojva barátnőt/feleséget.... gyereket...... nem szeretek nő lenni ebben a világban... hímsoviniszta világ van kőkeményen.....
2010. jún. 14. 22:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia. :)

Én ugyan így voltam/ avgyok, csak nem oylan témában h kit néz merg , kit nem.

Amikro még a fiúval csak szimplán haverok voltunk, akkor úgy hazudozott nekem mint a vízfolyás.. Aztán összejöttünk.. Most is mons 1-2 hihetetlen hülyeséget, aztán amikor rajtakapom hogy enm igaz, nem szólok neki.. Bár egyszer már megmondtam neki, hogy "figyu, msto te hülyének nézel..?"..

Sztem mondd meg neki hogyelgalább ne hazudjon a pofádba..

2010. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Amit írtá az meg..full igaz...SAJNOS.
2010. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként miért jó ez nektek? Ennyi emberség szorult belétek, hogy problémával küzdő emberek honlapjára írogattok oda nem illő ill. haszontalan dolgokat? Nagyon tudlak titeket sajnálni... Örülnék ha nekem ennyi felesleges időm lenne, de azt nem ilyesmire használnám, mondanám h szégyeljétek magatok, de nem fogjátok, mert vagy még 14 éves körüliek vagytok és éretlen kis csicska senkik vagy idióták szó szerint vagy csak simán tapló sza..rfasz..ú emberek.... Én egyikre se lennék büszke a helyetekbe.. Hihetetlen , hogy milyen embereket hoz Isten a világra.... szánalom és köpedék már bocsánat
2010. jún. 14. 22:49
 7/18 A kérdező kommentje:
DE MEGMONTDAM MÁR NEKI VAGY 66X h nagyon-nagyon-nagyon zavar h hülyének néz, de továbbra is csinálja...... ááá :( mit tegyek? de tényleg?
2010. jún. 14. 22:50
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Jajj, né nem az avgyok, aki írogatja össze-vissza a hülye pokémon dalszöevgeket stb.. xD Am énse tudom h mi a baja annak az idiótának, akinek ennyi ideje van -.-" "gyszer én elviszem orvoshoz, esküszöm...-.-"
2010. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol enmtudom.. Mert tényleg ha megmondtad neki párszor akkor.. nem lehet mit tenni.. :/

Meg amúgy enm is avgyok a helyedben így nem tudok segíteni. :/

2010. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
annak írtam aki illetékes benne.. akinek nem inge nem veszi magára :)
2010. jún. 14. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!