Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs fellángolás, oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs fellángolás, oda a közös jövő?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt (most második nekifutásra, az első fél év volt), éveket vártam rá, bele voltam /vagyok "zúgva", együtt is élünk, stb, és egyszer egy ártatlan kérdésből kiderült, hogy ő "úgy igazán" sosem volt belém szerelmes...szeret nagyon, fontos vagyok neki, istenments h elveszítsen.....stb...

De ez így hogy mehet tovább? Hódítsam vissza? női vonzerő? De ha sosem volt belém szerelmes, akkor hogy?

Na...feladtam a leckét!:)

Légyszi, adjatok tanácsot, hogy vészeljem/jük át ezt az időszakot!

Köszönöm

21/L 26/F


2010. jún. 14. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia,elhiszem,hogy rosszul esik,hogy nem volt szerelmes beléd soha igazán,de ha szeret és nem akar elveszíteni akkor szerintem nem kell félned!
2010. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted. és:

Igen. Oda a közös jövő. A szomorú az, hogy nem is nagyon tehetsz semmit, hiszen az érzelmeket nem lehet kierőszakolni.

2010. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok,vissza hódítanod nem kell,hiszen szeret,akkor biztos oda van érted,de vannak ilyen női praktikák amivel izgalmasabbá teheted a kapcsolatot.Én szoktam csinálni csak úgy gyertya fényes vacsikat,veszek valami szexy ruhát,vacsi után egy kis masszázs,utánna meg a többit már a fantáziádra bízom;)de ehez persze kell a hangulat is:)
2010. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De akkor minek van velem már egy éve?
2010. jún. 14. 19:46
 5/16 anonim ***** válasza:
ugyan ez a helyzet velünk mi barátok vagyunk de ha nincs párunk néha szexelünk:D köszönjük jól meg vagyunk:D És vagy kiszeretek belőle előbb utóbb vagy annyira megszeret ha nem is szerelemből de ragaszkodás szeretet hogy összejövünk és talán hazásság és gyerek is lesz.
2010. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És pont ezaz,h nincs úgy oda értem, mint én érte...de ezen egy kis "gyeplőhúzás", kis női "nemadommagam" segíthet?
2010. jún. 14. 19:48
 7/16 anonim ***** válasza:

Szex. Kapcsolatfüggő. Nem talál mást.

Hirtelen ezek jutottak az eszembe.

2010. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert szeret,a szerelem elmúlik egy idő után,a szeret meg marad,meg a ragaszkodás.Attól,hogy nem volt szerelmes ,attól még leélheti veled az életét boldogan,egymást nagyon szeretve!
2010. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Nem. Ha nincs meg az az érzelem, ami kell egy párkapcsolathoz, akkor húzhatod bármeddig a "gyeplőt". Max elhagy :/
2010. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem volt véletlenül a barátodnak valami csúnya csalódása? Lehet, hogy most egyszerüen óvatosabb. A szeretet szerintem sokkal erősebb mint a szerelem. Ha veled van, nem csal meg, akkor tényleg nincs mitől félned, mert hidd el, ha nem szeretne eléggé, keresne más nőt magának, 1-2 éjszakára és kész. De neki több kell. Mégpedig TE! Szóval szerintem ne aggódj :)
2010. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!