Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irnál a Párotodnak ha 99%-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irnál a Párotodnak ha 99%-ban tudnád hogy növel van?

Figyelt kérdés
Az olyan hogy Én egyböl elhagynám,meg hasonlókat légyszi most hagyjátok mert igaz tudnám az lenne a helyes de az nem olyan egyszerü!:(
2010. jún. 14. 19:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy inkább ne alázzam meg magamat ennél jobban?:S
2010. jún. 14. 19:02
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Miva?
2010. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Ezt gondold át mégegyszer szerintem (bár lehet velem van a baj)
2010. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
én felhívnám vmi jelentéktelen aprósággal. kiváncsi vagyok, h lenne-e bőr a képén, hogy felvegye:D
2010. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám hogy hazafele hozzon egy tejet a boltból.:)
2010. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Irtam neki egy üzit hogy mikor jön!Kb fél órája kellett volna haza érnie.Visszacsörgetett.Hivni nem tudjuk egymást mert mindegyikönknek 300ft alatt van a kártyája.


Az a baj hogy nem is olyan régen megcsalt,és most meg már egy perc "késés" után szét vág az ideg!:(

2010. jún. 14. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

ehh. hát szánalmasak vagytok mindketten.

1. nem tudsz fogalmazni

2. 300ft alatt van a kártyád. érdekes, nekem sosem ment 1000nél lejjebb, pedig nem vagyok milliomos.

3. betegesen féltékeny vagy.


najó, csinálj amit akarsz.

2010. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó:

1. számomra érthetően fogalmazott a kérdező

2. lehet hogy az anyagi helyzete (mert talán tanuló is lehet) nem engedi, hogy gyakrabban töltse fel a telóját) Számos embert ismerek, akik jól élnek, és még úgyis van hogy csak visszahívós sms-t küldenek. De köss bele mindenbe

3. Szerintem hülye az (vagy nem szereti a párját), aki nem féltékeny amikor 99%-ig meg van bizonyosodva arról hogy a párja egy másik csajjal/pasival van.


---> ne szánalmaskodj már.


Kérdező: hát semmit nem tudunk erre mondani, ha ennyire biztos vagy abban, hogy mással van, akkor vagy le kéne ülni megbeszélni vele (bár egy megcsalás után szerintem nem lenne mit megbeszélni, ha megismétlődik az eset), vagy azonnal szakítani.

Azt megértem, ha nagyon szereted, de van még valami a dologban, amiért nem olyan egyszerű vele szakítani?

2010. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem ne hívd fel bármilyen nehéz is, kapcsold ki a telefonod úgy könnyebb nem-felhívni.ha hazajött ne ronts rögtön rá, mert ha elveszted a fejed simán megnyeri a vitát.tudom h eszméletlenül nehéz, talán az egyik leginkább idegtépő helyzet a világon, de soha ne veszítsd el a fejed, mert akkor nem tudod meg az igazságot, és könnyen leszerel egy hazugsággal.

20/L

2010. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!