Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennél a csajos összejövetel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél a csajos összejövetelekre, ha tudnád, hogy addig a pasid egyedül lesz, mert neki nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig el is mentem (amig nem született gyerekünk). A pasim pedig szépen értem jött a végén, és hazavitt. Volt, hogy hajnali 4-kor jött értem lázas betegen, mert akkor végeztünk egy házibuliban... (nem tudtam hogy beteg, mert nem árulta el...)
2011. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Te hibád, hogy a pasidnak nincsenek barátai, és nem élhetsz "bezárva" azért mert sajnálod, hogy egyedül marad. Nyugodtan menj el, ha szeret meg fogja érteni... :) És ha nincsenek barátai, valahogyan előtted is lekötötte magát!! :) Semmibűntudat, csajos este mindenkinek kell!!! :)

19/L

2011. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
El... én úgy gondolom, hogy ha valakinek van párja, az nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve csak ő létezik számára, és a barátokat el kéne felejteni! Sőt... Attól hogy valakinek nincsenek barátai, nem kell örökké a "szoknyáját" fogni. Eddig is elvolt valahogy, ezután is kibír egy-egy estét nélkülem. Ha nem kifejezetten csajos este, akkor elviszem magammal, ha az, akkor kibír néhány órát egyedül! :)
2011. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Persze ezek a csajos esték nem voltak nagyon sűrűk, mondjuk negyedévente egy-egy... :) Általában este fél 10-10-re otton is voltam, a hajnali 4 egy lánybúcsún volt. De mindig lelkiismeret-furdalás nélkül mentem el, és a párom soha nem mondta, hogy ne menjek, sőt mindig mondta, hogy menjek csak, és szóljak ha későn végzek, és értem jön.
2011. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
El volt, kibírta barátok nélkül, de szenvedett az egyedülléttől.
2011. máj. 23. 00:20
 6/10 anonim válasza:
Csak addig ő nehogy máshol üsse el az időt, aztán pár nap múlva a közös progi nehogy a "Bőr és nemibeteg" gondozó legyen... :D
2011. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyébként meg simán, ha ismeri a barátnőidet és van oka, hogy megbízzon benned, mert a kapcsolatotok nem ilyen felszines trendiség, mint ami amúgy manapság dívik.
2011. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szenvedett az egyedülléttől, amikor még nem voltál neki, de most nem elhagyod, csak barátnőzöl kicsit. Néhány óra kibírható! nem fog kiborulni. Utánam egint együtt lesztek!!
2011. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
persze. nem tehetek róla, ha neki nincsenek barátai. gondolom nem szorul 24 órás felügyeletre...
2011. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A nap 24 órájából 24-et együtt kell lenni? :/
2011. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!