Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk. Amikor itt van figyel rám, de egyébként egyre kevesebbet beszélünk, volt olyan amikor órákat is, de mostanában csak 10-20 percet, ami nekem kevés. Vagy dolgozik, vagy megy valamerre, akkor meg szinte elfelejtkezik rólam. Én szeretem, de kezd elegem lenni abból, hogy nem foglalkozik eleget velem. De viszont azt sem szabhatom meg neki hova mehet. Meg mikor velem van állandóan fáradt, de viszont ha másokkal kell menni munka után akkor nem? Nem értem miért ilyen. Ezen valahogy változtatni szeretnék, úgy hogy ő se érezze azt hogy én bármilyen feltételeket szabok, hogy hova mehet és hova nem. Nekem nem elég az hogy másokkal elvan és közben felhív pár percre hogy vagyok, inkább fel se hívjon.
2010. jún. 14. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez van, van valakije.
2010. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, azt mindig elmondja hogy hova megy, vagy hogy kivel. És mondtam már neki hogy ami most van az nem jó, csak neki kellene észrevennie min kellene változnia... erre mondott pár dolgot hogy mi a gond de ez nem jutott eszébe. Próbáltam ezzel utalni rá. Tudom én sem vagyok tökéletes biztos nekem is van hibám, de ezen változtatni kellene.
2010. jún. 14. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit szólnál ahhoz a tanácshoz, h ezt ÍGY, ahogy van, mondd el neki....:)
2010. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!