Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm többet foglalkozzon velem, mint a kutyájával?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul esik, hogy naponta több órát foglalkozik vele. Amikor elmegyünk sétálni este, akkor is ott a kutya, és sokkal jobban figyel rá, mint rám. És egyszerűen úgy érzem, a kutya sokkal közelebb a szívéhez, mint én.
2010. dec. 27. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Na ezt én is kérdezhetném, bár azért ilyen szinten mi még nem vagyunk.

Eddig sehogy sem tudtam rájönni erre.

2010. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
új a kutya? lehet ez az oka:D
2010. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Ugass és csóváld a farkadat. :P


Viccen kívül: akik ennyire odavannak a kutyáért azt szeretik benne, hogy imádja a gazdáját. Ha belerúgnak, bántják, akkor is imádja. Nem haragszik meg, nem sértődik meg, és ha nincs kedve, nem kell szórakoztatni. De ha társaságra vágyik, akkor ő azonnal nyúlhat a kutyához. Nem kér cserébe semmit, csak némi kaját, és mégis feltétel nélkül szereti a gazdiját.


Szerintem gondold át még egyszer, hogy akarsz-e egy szinten lenni a barátnőd kutyájával...


Nem tartom egészségesnek, ha egy ember ennyire csak a kutyáját ajnározza, és az emberekkel a kapcsolattartás nem szokott sikerülni. Lásd fent.

2010. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanezt kérdezhetném én is, csak máshogy megfogalmazva:'Miért bánik úgy velem a barátom, mint a kutyájával?' Bár még ez sem valós, mert a kutyát szeretgeti, engem meg le se sz@r.
2010. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
ja nálunk is ez van, és csak kutya pózban hajlandó szeretkezni velem, és mostanában meg szok kérni hogy ugassak közben...
2010. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem új, már több, mint egy éves. Persze, a kutya volt neki előbb, nem én.
2010. dec. 27. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
áh az állatos nők mindíg gázak. én kerülöm az ilyet,.
2010. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én eddig csak állatos nőkkel jöttem ismerkedtem.
2010. dec. 27. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

hívd olyan helyekre ahová nem vihet kutyát.

vagy mikor otthon vagytok és odamegy a kutya küld el te.

én is imádom a kutyám,de nem annyira mint a leendő barátom...

2010. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kutya rám nem fog hallgatni. Meg azért annyira nem vagyok pofátlan. :D

Az első ötletet majd megpróbálom. Kösz.

Amúgy másoknál ez hogy működik?

2010. dec. 27. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!