Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felfrissíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felfrissíteni a kapcsolatom (a szexen kívül), és hogy vehetném őt rá, hogy foglalkozzon velem többet?

Figyelt kérdés
Ebben az évben több dolga van, mint tavaly, így nagyon elhidegültünk egymástól, de pl ha 2 dolga közé be tudna szorítani egy randit, akkor is azt mondja hogy nincs ideje, de ha a barátairól van szó (igaz, velük kevesebbet találkozik, nekik kb mindig ráér). Így van olyan, hogy egy héten egyszer sem találkozunk, csak úgy hogy elmegyünk egymás mellett iskolában. És amúgy azt mondja, hogy szeret, és nem szeretne szakítani, szóval nem értem..
2010. ápr. 8. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem pedig inkább szakíts vele.
2010. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

fizess neki elő a wow-ra, vagy kínáld fel az ánuszod.

(a seggből szájba még bejöhet)

2010. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs ideje rád és alig taliztok akkor így elég nehéz lesz felfrissíteni a kapcsolatot.Ha meg találkoztok,mond el neki,hogy neked ez így nemjó...legyél őszinte és korrekt.
2010. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andrewka ***** válasza:
100%

Ezek szerint iskolába jártok. (a folyosós találkozásból gondolom.

Nem azért nem találkozik veled mert nincs ideje. Amikor még versenyszerűen sportoltam, nem a legkönnyebb egyetemre járok és mellette melózok keményen is volt időm a barátnőmre. Úgyhogy az kamu h pont egy suliba járónak ne legyen szabadideje.


22/f

2010. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!