Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érhetem el hogy a barátom kicsit többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
Szokott hívni, meg aranyos, de mikor itt van általában lefekszik és ennyi, esetleg 20-30percre elalszik. Ilyenkor jól esne ha kicsit szeretgetne, meg ilyenek.
2010. máj. 26. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

jézus mária... :S

Éreztesd vele hogy te nem az anyja vagy nemigazmá... :S

2010. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
elsőnek üzenem h 18akmindketten:)
2010. máj. 26. 22:58
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor szerintem szokd meg, mert nem fog változni. csak az első 2 hónapba hajtnaak, de ha megvan amit akartak, akkor nincs mit tenni:/ mutass neki valami újat
2010. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
még nem feküdtünk le ha erre gondolsz :)
2010. máj. 26. 23:00
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor vidd el sétálni
2010. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a hátán vigye?
2010. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy máshogy ha egyszer alszik?
2010. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a viselkedés nem egy szerelmes fiúra vall. Csak ennyit tudok mondani.
2010. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"akkor szerintem szokd meg, mert nem fog változni. csak az első 2 hónapba hajtnaak, de ha megvan amit akartak, akkor nincs mit tenni:/ "


Szerintem meg pesszimista vagy, vagy csak roppant szerencsétlen a pasikkal. Ez nem igaz! Én már azelőtt megkaptam mindent bnőmtől mielőtt összejöttünk. Ha csak a szex vagy a törődés érdekelt volna, akkor nekem sem kellett volna "hajtani", megkaphattam tőle is, mástól is ha olyanom volt. Ennek ellenére összejöttem vele mert megszerettem, és már túl vagyunk a 2hónapon, és még én érzem magam rosszul mikor az a benyomásom h kicsit hanyagolom a kezdetekhez képest, mert ilyet nem akarok tenni. Ha találsz vkit aki szeret, az nem csak 1ideig fog próbálkozni hatni rád, hanem a későbbiekben is. Volt h moziba vittem el, volt h vacsorázni, volt h csak úgy vettem neki ezt-azt (pl. fülbevalót, 1 szexibb ruhadarabot), pedig mindig mondja h nem szükséges. De nekem jól esik látni az örömét. Ahogy 7végén is mikor elmentem hozzá kocsival, pedig úgy volt lehet h nem tudunk találkozni. És az a kitörő öröm mikor meglátott mindennel felért. Ezért pedig megéri 2hónap utána is "hajtani".


"életművész"

2010. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!