Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki nagyon tetszik nekem.Beszélgetünk egy ideje,de elakarom érni,hogy összejöjjünk.Hogyan "hozzam össze"? Sajnos nem vagyok az a nagy csajozó mester:(
2011. ápr. 16. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Főzzél szerelmi bájitalt, járd el a szerelmi sámántáncot, esetleg imádkozz és kérd meg rá istent. Mindhárom módszer hasonlóan eredményes...
2011. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Viccet félretéve, ha erre bárki olyan választ tudna adni, ami garantáltam működik, akkor az illető már milliárdos lenne...
2011. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A válaszom: SEHOGY. Ugyanis a szerelmet nem lehet erőltetni,vagy jön vagy nem. Ha annyira tetszik mondd el neki,udvarolj...stb. Ettől persze még lehet hogy nem fog beléd szeretni,de legalább megpróbáltad.
2011. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy türelmes légy. A nők szeretik, ha férfiak udvarolnak nekik. Vegyél neki virágot, hívd el egy üdítőre, bókolj neki, de ne ezt ne vidd túlzásba se. Hagyd, hogy minden menjen szépen lassan és kialakul. Add önmagad! Ez is nagyon fontos. :) Sok sikert!!!
2011. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Vegyél neki virágot" Hahaha ezt se férfi írta. Égyébként tényleg vehetsz neki, garantáltam hülyének nézne, és nem kéne 2. randira menned...
2011. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, mindenki magából indul ki, nekem tetszik a virág, az én párom is vett nekem, nem is egyszer és már jegyesek vagyunk, szóval...
2011. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd elváltok pár éven belül, nyugi... :)
2011. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!