Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tulajdonképpen hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen hogy kell felszedni egy lányt? Hogy kell a lányra nyomulni? És hogy érhetem el nála hogy hamar belém szeressen? 17/L

Figyelt kérdés

Sokáig nem foglalkoztam lányokkal mindig tökéletes volt az életem pont olyan amiet én szerettem volna de most megtetszett egy lány és nem tom klverni a fejemböl.

Segitsetek hogy tudnám elérni nálla hogy mindig velem akarjon lenni


2009. aug. 2. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerezz tapasztalatot, a csajozáshoz/pasizáshoz gyakorlat kell.
2009. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
például legyél sokat a közelében,és rengetegszer nézz rá vagy mosolyogj rá és fontos hogy csak utána kérdezd meg tőle a dolgot mert ha nem jössz be neki akkor ez nyomulásnak fog tűnni de általában a pasinak kell kezdeményezni.
2009. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

figy tom hogy gyakakorlat kell

de még is mi alapján iduljak?

kellene valami kezdő kezdő lökés

Elméleti... (bátorság van hozáá dögivel)

Bármit meg merek csinálni nem parázok a csajoktol de sose foglalkoztam még velük igazán.

2009. aug. 2. 11:22
 4/20 A kérdező kommentje:
értem és ha bejöbök neki utánna mit tegyek?
2009. aug. 2. 11:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szólitsd meg,beszélgess vele!
2009. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És ha megszólitás és a beszélgetés is meg volt
2009. aug. 2. 11:36
 7/20 anonim ***** válasza:
könyörgöm! utána már zajlanak a dolgok maguktól!
2009. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha megvolt a megszólítás, és a beszélgetés is, és ha jól elvoltatok, akkor megkérdezheted, hogy nem-e lenne kedve ismét találkozni, vagy beszélgetni. Esetleg msn címét elkérheted(ha van neki).
2009. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne nyomulj és ne felszedj egy lányt, mint egy ledobott papirzsebkendőt, hanem ismerkedj meg vele.. Ha a beszélgetés megvolt, akkor megkérdezheted tőle, hogy nincs e kedve moziba menni, vagy esetleg sétálni és beszélgetni, mert szeretnéd jobban megismerni. Ha nincs akadálya akkor is figyelj arra, hogy hagyd Őt is érvényesülni, kérdezgesd arról mi a hobbija, szereti e az állatokat, szóval sok sok téma van, amiről beszélni lehet. Legyél udvarias, buszról segítsd le, stb. Udvariassággal és kedvességgel többet el tudsz érni, mint nyomulással. Ha tetszel neki külsőleg és belsőd is szimpatikus számára, akkor jön a szerelem magától is, de kierőszakolni nem tudod.
2009. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

már meg van az msn cime és beszélgettem is már vele ja és rajzoltam rolla egy képet. Volt régebröl egy fényképem rolla és unalmamba lerajzoltam.

Am köszi a komenteket csak abnszolut nem tom hogy mire számitsak. tudnom kell hogy éppen meik pillanatban mi is történik velem... éretségire is készülni kell. ugy hogy sztm erre is megfelelően kell felkészülni hogyn e érjem meglepetés

2009. aug. 2. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!