Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tulajdonképpen hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen hogy kell felszedni egy lányt? Hogy kell a lányra nyomulni? És hogy érhetem el nála hogy hamar belém szeressen? 17/L

Figyelt kérdés

Sokáig nem foglalkoztam lányokkal mindig tökéletes volt az életem pont olyan amiet én szerettem volna de most megtetszett egy lány és nem tom klverni a fejemböl.

Segitsetek hogy tudnám elérni nálla hogy mindig velem akarjon lenni


2009. aug. 2. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
ja és még valami soha ne légy bunkó és beképzelt az utálják a lányok!
2009. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Bakker ezt sejtettem de nem gondoltam hogy fontos köszi.
2009. aug. 2. 12:00
 13/20 A kérdező kommentje:
Am nem vagyok az az ideges tipus csak ha nem tom hogy mi fog történni
2009. aug. 2. 12:02
 14/20 anonim ***** válasza:
Ezt is elmondhatod neki, hogy eszedbe jutott, és rajzoltál róla 1 képet. Biztos jó pont nála, esetleg mutasd is meg neki ha jól sikerült.
2009. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
okéy
2009. aug. 2. 12:16
 16/20 A kérdező kommentje:

De még mindig nem tom mit tegyek ami megy az a beszélgetés.

Találkozót meg nem tok vele megbeszélni ha meg eljön akk meg totoja egy alak vagyok nem tom hogy mit hogyan.

De pórba "cseresznye"

2009. aug. 2. 12:18
 17/20 A kérdező kommentje:
És hogy érjem el hogy szeressen? Vagy legalább is ragaszkodjo hozzám?
2009. aug. 2. 12:24
 18/20 anonim ***** válasza:

Te most télleg leszbi vagy vagy csak elgépelted:


,,Hogy kell a lányra nyomulni nyomulni? És hogy érhetem el nálla hogy hamar belém szeressen? 17/L''

2009. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült hogy vajon el van-e gépelve, de minden bizonnyal. Az írási stílusodból egyértelműnek tűnik hogy srác vagy ;)


Azt mondod van bátorságod, hát ez majd kiderül :-D Ha elméleti alap kell, baromira elhatározottnak és kitartónak érzed magad akkor meg keress meg privátban, segítek. Szigorúan csak akkor ha a fenti követelmények megvannak, különben időpocsékolás lenne (félúton feladnád). Respect!


22/F

2009. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komenteket
2009. aug. 3. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!