Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exem már nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem már nem szeret, akkor sehogy sem érhetem el hogy újra szeressen igaz?

Figyelt kérdés
Számomra ő volt az igazi, még mikor már elhanyagolt, akkor is szerettem, egyre jobban, mert akkor kezdtem el értékelni az apró dolgokat vele kapcsolatban.
2010. jún. 24. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igaz.
2010. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igaz.
2010. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
El lehet érni. nagyon nehezen. Főleg ha ő is kötődik még hozzád. nem tudom, miért szakítottatok, de ha nem nagy dolog miatt, akkor el lehet. én most úgy vagyok az exemmel, hogy mindketten vonzódunk egymáshoz pedig ő egy másik férfiért hgyott ott. Szóval, nem lehetetlen újra elérni, hogy szeressen.
2010. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd jön a következő igazi. Most hitetlenkedsz, de majd meglátod. 10 év múlva tudni fogod pontosan, hogy miről beszélek.
2010. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt az egyet sosem értettem az emberekben. Hogy tudják jól, a másik már nem szereti, mégis erőlködnek tovább. Mégis mi értelme ennek? Engem is hagytak már ott, mert nem szerettek. De soha nem tudnám magam rávenni arra, hogy ott toporzékoljak az ajtaja előtt, hogy igenis szeressen, mert nekem ő az igazi. Ha képes volt elhagyni, hidd el, nem ő a megfelelő...
2010. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ez volt az ok, ő már nem szeret engem úgy mint régen. És nem próbálkoztam azzal, hogy könyörögjek neki, mikor mondta akkor sem. És azt viszont tudom, hogy ő annál büszkébb minthogy ő jöjjön bocsánatot kérni vagy bármi.
2010. jún. 24. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!