Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most eddig minden csak hazugsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most eddig minden csak hazugság volt? Hagyjam ott tényleg?

Figyelt kérdés

Hosszú történet lesz,ezt előre közlöm.


Tehát van barátom, hosszú ideje vele vagyok.

Elvileg!!! nagyon szeret. Na most ez abban nyilvánul meg,hogy mondogatja,mindig meglep vmivel,igyekszik mindent úgy csinálni,hogy nekem jó legyen,rengeteg hülyeségem elnézi. Akárhányszor szakít,vagy én szakítok, ő mindig visszakönyörgi magát. Mindig mondja,hogy velem szeretné leélni az életét,és alig várja,hogy összeköltözzünk. Említgette mostanában az eljegyzést is.

Az összeköltözés még nem megy a korunk miatt, az eljegyzés mehetne,de senki se venné komolyan,mert ilyen korban ez nem jelent semmit.(Szerintem se nagyon)

Viszont ma biztos,hogy felteszi nekem a kérdést. Minden jel erre utal már 2napja. Teljesenn biztos vagyok benne.

Tegnap is erről beszélünk és mondta,hogy neki ez annyira nem rossz dolog. Meg hogy befolyásolni fogja a kapcsolatunkat. Kérdeztem,hogy én vittem-e rá erre,azt mondta igen. Jó is voltam meg rossz is.

Általában azt hajtgatom,hogy a szex miatt van velem,meg h nem szeret,és túl féltékeny is vagyok.

És utána mondta,hogy ő ezzel majd bebizonyítja nekem,hogy ennyi idő alatt nem szórakozott.

Este még bevallotta azt is,hogy jó pár alkalom volt,mikor úgy jött hozzám,hogy sikerüljön lefektetni is.


Na mit szóltok,mi lenne a helyes?

Amúgy elvileg minden kívülálló azt mondja,hogy odavan értem.

Így már nem tudom.


2010. jún. 12. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a probléma... Szerintem szeret téged, a szex hozzátartozik az élethez.

Hány évesek vagytok?

2010. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó,de most ne azért akarjon már eljegyezni,mert ezzel nekem bizonyít. Hanem azért,mert úgy is gondolná a későbbiekben.


Vagy ezt most hogy értem,hogy "ezzel bebizonyítom,hogy xy idő alatt,nem a sz*rnak adtam egy pofont."

Na ezzel mi a helyzet?


Meg én úgy érzem,hogy ezt kényszerből csinálja. Később nem lett volna az,de biztos vagyok benne,hogy most igen,mivel nem ekkorra tervezte.


Így egyáltalán hogy is fogadhatnám el?

Ez még tényleg szerelem a részéről vagy nem?

2010. jún. 12. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Az írásodból kifolyólag te egyáltalán nem vagy biztos benne és nem is szeretnéd eljegyeztetni magad, szóval ha nem akarod akkor nem muszáj, ez nem kötelező, ha nem vagy benne biztos, hogy ő lenne számodra az akivel leélnéd az életed meg akivel még több évig együtt lennél akkor inkább hagyd az egészet, és legyetek még együtt így ahogy vagytok, vagy ha nem stimmel ez az egész számodra akkor szakíts vele. Semmi sem kötelező!!! 2 emberen múlik minden ha te nem akarsz vele összeköltözni és nem szeretnéd eljegyeztetni magad vele mert ezt még nem akarod akkor nem kell.
2010. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Így hogy legyek benne biztos?

Úgy vettem ki a szavából,meg abból ahogy néz,hogy neki lehet tényleg kényszer lenne,és azért csinálná,hogy bizonyítson.

Akkor most melyikünk a nem biztos?

2010. jún. 12. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát olyasmi miatt nem szeret, ami szerinted sem fontos a ti korotokban?
2010. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ezt most nem értem...
2010. jún. 12. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha ennyire bizonytalan vagy, ne mondj igent neki! Várjatok még!
2010. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké,hogy én még bizonytalan vagyok.

De ha ő is az,vagy ha nem is akarja,akkor mégis minek csinálja meg?

2010. jún. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!