Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e párkapcsolat szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e párkapcsolat szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Üdv! Korom nem számít, nemem se, de 20 éves elmúltam, és nem hiszek a mesékben.


Olyanoktól szeretném kérdezni, akik voltak már hasonló cipőben, és tudják miről beszélek.


Én már túl vagyok egy pár kapcsolaton, és sajnos sose éreztem azt a lüktető érzést amit szerelemnek hívnak, egy pár hónap után valahogy mindig egyedül akartam neki a világnak, inkább csak teher volt aktuális párom v. már csak egy szimpla barát. Túlságosan szabad lélek vagyok, ez igy van, szeretek egyedül merengeni dolgokon, gondolatokon. De mivel emberből vagyok nekem is kellenek a kapcsolatok.


Viszont valahányszor belekezdek egy újba, idővel tönkremegy, és 10 esetből 9x miattam.


Tudom, hogy léteznek ilyen emberek, de én nem szeretnék ilyen lenni, szeretnék szeretni.


Várom tapasztalatotokat, véleményetek ezügyben.


ui.: langyos lábvízes hülyeségekkel kiméljetek, jöhet a kemény valóság :]


2010. jún. 12. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Persze, lehet.
2010. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet sajnos, nekem 5 évig volt szerelem nélküli párkapcsolatom,pusztán sajnálatra aztán megszokásra alapozva.Úgy megbántam hogy el se hiszed!Végre összeszedtem magam és nem érdekelt ha megbántom és szakítottam vele.Pár nap múlva jött egy srác akibe úgy belezúgtam,hogy nem is tudnám nélküle elképzelni az életem és már az esküvőnket tervezzük.Ne legyél együtt senkivel szerelem nélkül hosszú távon,majd rádtalál hidd el!
2010. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Popper Péternél talán senki nem tudja jobban elmondani.

http://www.youtube.com/watch?v=J9NOpa0AJuM


Nézd meg a többi hasonló videóját is. Szerintem hasznos.

2010. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb kapcsolatban nem is fog az észvesztő kábulat beütni, csak megtanulják a felek becsülni egymásban a jót, és hidd el manapság a legtöbb kapcsolat nem is a szerelemre épül, max időközben kialakul az is. Hanem azért jó párosan mert jó ha van aki meghallgat és odafigyel rád és jó valakivel összebújni is, és henteregni egy jót. Szóval ne várd hogy mindig villámként majd belédhasít hogy jujj de szerizem azt a figurát mert nem fog.

Én eddig ahányszor valakibe beleestem az mind céltalan kín volt mert utólag kiderült hogy egy utolsó söpredék kur.va volt vagy már rég foglalt valaki mással.

2010. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo helyzet, tobb mint 2evet tartott az utobbi kapcsolatom es miattam ment tonkre ugyanugy mint az osszes tobbi elotte, egyszeruen egy ido utan kiszeretek az aktualis parombol es egy ideig sajnalatbol vagyok vele hogy hatha sikerul megszeretni ujra de vegul megsem megy, aztan lepnem kell ami nem a legkellemesebb erzes.En is szeretnek szeretni de csak egy kis ideig tudok, es tehetetlen vagyok ebben a helyzetben
2010. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágnék bele, ha eleve nem lennék szerelmes.
2010. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor sose kezdjen bele egy kapcsolatba tudva azt hogy ugyis csak egy ideig menne? szerintem meg nem jott el az igazi akivel minden teren jol kijonnetek, de nem kell feladni
2010. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerelem nélkül nekem sem megy. ha nem vok szerelmes vkibe nem tudok mindent megtenni a kapcs.ért. énis nagyon szabadságvágyó vagyok, és ezt nem adom fel akárkiért.
2010. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Én 2 évig voltam együtt úgy egy fiúval, hogy nagyon szerettem, de a szerelem valahogy nem jött. És ugyan ez lett a kapcsolat halálának az oka, de ennek ellenére nem bántam meg, mert így is fantasztikus volt a közösen töltött idő.
2010. jún. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!