Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Volt már veletek ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Összejöttetek már olyannal akire nem mondtátok azt, hogy hűhaaa de jól néz ki de valami volt benne ami miatt mégis össze jöttetek vele? Megtetszett útközben?:D
2010. jún. 11. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
o.0
2010. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

persze:)

masfel eve volt egy ien baratom,nemis en akartam vle jarni de 3-4 honapig koslatott utannam h adjak neki egy eselyt mert h szeret,nah adtam neki eggyutt voltunk 3 hetet mert kiderult h csak agyba akar vinni,ezt a tudomasomra is adta szepen,de en beleszeettem ugy h masfel ev alatt sem tudtam elfelejteni,es mire nemreg kiteptem volna magam ot a sziwembol es osszejottem vlna esetleg massal,2 honapja megint felbukkant h gyuloli magat azert amit csinalt,es h rajott ez alaatt a masfel ev aaltt h akik idaig voltak csajai eggyik sem oan tiszta mint en es h senkiben sem talalta meg azt amit bennem,h adjak neki megeggy eselyt.....haat beadtam a derekem,igazabol elosszor azvolt a szandekom h enis kibaxok wle,osszejovok wle aztan dobom,had fajjon neki is(holott nemilyen vagyok) deh nemmegy mert szeretem meg mindig,es egyre jobban,most megint eggyutt vagyunk 3 hete,es azelott sem azert jottem wle ossze mert jajj de mien jolnezki,hanem azert mert beleszerettem es volt benne vlmi amit nemlehet megmagyarazni:)ugy ah te is irtad:)

2010. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát pl. Babi néni, meg az ura.

Mindketten olyan rondák, mint kvazimodo génmanipulált ikertestvérének ráncos pofája. Ezzel szemben, Babi néni tudja a mélytorkot, körömpörkölt főzés közben.


Az ura egyébként is út közben szeretett bele Babi nénibe, mikor ment Karakószörcsökre.

2010. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt, rendes volt nagyon és jól kijöttünk egymással, de nem lettem belé szerelmes.

Többé nem csinálok ilyet, csak olyannal jövök össze aki elkápráztat a szemeivel.

Csak az ilyenekkel sosem tudtam még összejönni és senki sem tudja hogy miért.

29/f

2010. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, pont a télen jártam egy sráccal (nagyon kevés ideig), aki külsőre túlságosan nem fogott meg, ennek ellenére összejöttem vele. Úgy voltam vele, hogy a lényeg, hogy ápolt legyen és elfogadható, azt meg félretettem, hogy nem vagyok oda érte, ami a külsőt illeti. Ha nem tette volna meg velem azt, amit, akkor simán beleszerettem volna, nem sok választott el tőle.
2010. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam nagyon érdekes mert pl ha profilból látom akkor úristen oda vissza vagyok érte de ha teljesen szemből akkor meg nem esik le az állam tőle... Lehet, hogy ez az én hülyeségem.
2010. jún. 11. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a barátommal vagyok így, szemből vaó, profilból meg tök muris azzal a nagy orrával, de azért szeretem.
2010. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!