Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk nem indult zökkenőmentesen, kellett egy kis idő mire összecsiszolódtunk(eleinte több valakivel is ismerkedett, akikkel megszakította a kapcsolatot miattam).

Majd eltelt pár hónap és észrevettem, hogy Facebookon és Instagramon is bekövetett lányokat. Mire erre én rákérdeztem, hogy miért csinálta vagy mi volt ezzel a célja (ismeri-e őket személyesen) annyit mondott hogy nem ismeri őket és hogy nem tudja miért, de “csak úgy” bekövette őket, viszont nem állt szándékában ismerkedni velük.

Én ezt elhittem.Ezután egy darabig minden jó volt, majd jött az újabb probléma.. utólag derült ki, hogy volt egy több napig tartó rendezvény a városunkban, aminek az első napján találkozott az egyik lány munkatársával(aki egyedülálló), amit úgy tudtam meg, hogy a csaj képet rakott fel, amin megjelölte a páromat is. Ezzel még nem lett volna probléma, ha a párom nem kezdett volna el azonnal feltűnően magyarázkodni, hogy nincs köztük semmi, csak jóban vannak. Oké, fogjuk rá, hogy ezt is elhittem, vagyis el akartam hinni. De utólag derült ki, hogy miután emiatt összekaptunk, másnapra is megszervezte ugyanúgy a találkozót, szinten ezzel a csajjal(munkatárs) úgy, hogy 4 -esben voltak (párom a legjobb barátjával, valamint a kolléganője a barátnőjével). Na ezen kiakadtam, főleg, hogy végig titkolta, véletlenül jöttem rá. Ráadásul ő azóta is beszél ezzel a csajjal szintén titokban (nem csak a munkahelyükön), hanem Messengeren is és nem csak munkahelyi dolgokról, hanem magánjellegű beszélgetéseket folytatnak mint kiderült...


Nem tudom mit csináljak, el vagyok keseredve, azt érzem, hogy folyamatosan hülyének néz. Mi van ha nem is velem akar lenni, hanem a munkatársával? Csak vele meg nem jött össze a dolog és azért van velem. Bízni már nem tudok, annyi minden történt a kapcsolatunk alatt…

Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek a helyemben?

(Bocsánat, ha hosszúra sikeredett..)



ma 13:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és elmondása szerint nem akar ettől a csajtól semmit, ő engem szeret és velem akar lenni.

De én mégis bizalmatlan vagyok.

ma 13:50
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Jól érzed... sajnálom, de egy ilyen kapcsolatot hiba lenne folytatni. Csak magadnak ártasz.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Te csak egy ideiglenes szamár vagy számára és hűen keresi a lovat melletted. Hülyét csinál belőled mert hagyod neki. Szépen szerezz önbecsülést és tedd ki a kukába ahová való! Ő úgyis le fog téged cserélni hiába maradsz vele.
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Már rég kihajítottam volna ezt a szarrágót.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem reagálod túl!

Imádom ezt amúgy... Hogy annyira belebeszélik az emberbe, hogy ő csak túlreagálja, rosszul látja, rosszul gondolja, hisztis, h*lye, kattos, akármi, hogy egy idő után már maga is kételkedik és érvénytelenítené az érzéseit, megérzéseit, gondolatait.

A pasi mellett szerintem érdemes ezt is egyszer s mindenkorra elengedni. Nincs ilyen. Sose kételkedj magadban és a "belső hangban"!

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dobod ki, majd ő fog, amikor már biztos abban hogy a kolleginával kölcsönös a dolog. Ha kidobod, pár napot adok és össze fognak jönni. Dupla randizgatnak a haverokkal, kettesben is progi, nem tudom mi kell neked még ahhoz, hogy megszabadulj tőle. Nem elég hogy hazudik, még roppantul pofátlanul is teszi, konkrétan úgy viselkedik mint egy szingli.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"annyit mondott hogy nem ismeri őket és hogy nem tudja miért, de “csak úgy” bekövette őket"


Már itt kidobtam volna. Ha egy felnőtt ember bármikor azt válaszolja nekem, hogy valamit "nem tudja" miért csinált, akkor elkönyvelem hogy szellemi fogyatékos.

ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány jelre van szükséged, mire elfogadod, hogy a barátod nem szavahihető és valószínűleg már megcsalt?
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont ilyenek miatt már kidobtam a páromat. Hidd el, ő lelép, ha te nem teszed, úgyhogy erre vethetsz egy keresztet. Én a "csak úgy bekövettem" résznél mondjuk már becsomagoltam volna a bőröndbe, de jobb később, mint soha. ;)
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!