Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám vele megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vele megbeszélni, hogy ez számomra kiábrándító?

Figyelt kérdés
Barátom most mutatott be a családjának először és amikor megérkeztünk, az öccsét gyakorlatilag egy szájra puszival köszöntette és így is köszönt el tőle. De csak vele csinálja ezt. Rákérdeztem, hogy miért csinálja, annyival lerendezte, hogy azért, mert jó kapcsolat van közöttük, majd amikor mondtam, hogy ez engem zavar, kiröhögött, hogy de hát ez nem olyan nagy dolog, nem kell mindent túlgondolnom.
ma 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
jól tette,hogy kiröhögött
ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Jól tetted, hogy szóltál mert egyáltalán nem normális.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Oroszoknál szokás.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vele maradsz, vagy szakítasz.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteges...
ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezném hogy hány éves az öccse mert ugye gyereknél ez jó magyar szokás hogy szájra puszit osztogatnak....ha idősebb a srác akkor duplán ultra gáz.
ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 az a durva, hogy az öccse 22 (a barátom pedig 26)
ma 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet ezek akkor egyszerre is verik. Egyutt fürdenek.

Ku tudja. Csak mert jo testvérek.

ma 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Huh, én nem tudnám tolerálni, abszolút beteges. Nem hiszem, hogy leszokna róla a kérésedre...Vagy megszoksz vagy megszöksz...
ma 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8

De semmi buzulás! 🤣

ma 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!