Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-40es férfiakat kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40es férfiakat kérdeznék, valòban igaz, hogy egyes férfiak a párjuk helyett más nőkkel(női ismerősökkel, baráttal) akarják a problémáikat megbeszélni?

Figyelt kérdés

Adott a párom 34 éves, eléggé introvertált, nehezen kapcsolódik másokkal, vagyis inkább nem kezdeményező fél egy beszélgetésnél, de idővel be tud kapcsolódni. Vagyok én, 36 éves nő, aki részben introvertált, de szeretek emberekkel kapcsolatot tartani, jò beszélőkém van, csak olykor szeretek a magam világába visszavonulni. Mi 3 éve együtt vagyunk .

Nekem vannak gyerekeim, akikkel kapcsolatban mindent megoldok. Viszont ő kb egy éve nem tudja ezt a helyzetet kezelni, letargikus állapotban van olykor, depresszív. Én nagyon nyitott vagyok azokkal akiket szeretek, ìgy vele is gyakran kezdeményezek beszélgetést, pláne ha látom, hogy esetleg leterheltebb.

Nálam nincs tabu, valòban mindenről beszélgetünk, vagyis pròbálok. Mert ő nem igazán, vagy csak harapòfogòval. Ajánlottam neki pszichològust, mivel volt 1-2 feldolgozatlan gyermekkori és fiatal felnőttkori traumája. Mondtam neki, ha nekem nem tud ùgy megnyìlni, akkor legalább egy, szakember hadd segìtsen. Hogy kiderüljön mi ez a kötődési, kapcsolattartási zavar. Volt már kb 4 terápiás ülése, de az utóbbiról nem is kérdeztem, ő sem mondott semmit. Aztán feltűnt, hogy gyakran a telefonját nyomogatja, mìg zuhanyzott(tudom, nem kellett volna) belenéztem a messenger üzeneteibe, ahol ìrt hetekkel korábban egy női ismerősének, hogy mi a problémánk és hogy mit gondol, aztán néztem, kedden egy másik női ismerősének is ìrt, hogy válságban a kapcsolatunk, próbáljuk megoldani, találkozót akart szervezni a nővel, aki (kb 200 km-re lakik) mondta neki hogy pont szabadságon lesz, mikor neki jò lenne, a párom meg ìrta neki hogy csak azért találkozna vele mert gondol rá.

Nah megnéztem a WhatsApp-ot is, abban egy 3.női ismerőssel ìrt, hogy mi van velünk, meg érdeklődött felőle. Ami ezekben a nőkben közös, hogy 3bòl 2be szerelmes volt anno ...a 3. is sztem több volt mint egyszerű "haver", legalábbis a részéről.

Az esik rosszul, hogy 3 gyakorlatilag idegen nőnek(mármint akik nem ismerik ennyire közelről mint én) leìrja hogy problémánk van, de nekem nem mondja ki, ha próbálom rávezetni, akkor is inkább megsértődik. Tegnap megkérdeztem tőle, hogy hogy halad a terápiával, azt mondta ez volt az utolsó egyelőre(4 volt csak) és hogy ùgy érzi vele minden rendben. De akkor miért írt a terápia után annak a nőnek ilyeneket? Nyilván erre nem kérdezek rá, mert ezt elvileg nem is tudom.

De más nőknek miért egyszerűbb érzelmileg megnyîlni? Én itt vagyok, figyelek, készen állok, én is elmondom az érzéseimet. Elfáradtam jelenleg. És csalòdott vagyok.

Azt mondja hogy ő a nőkkel tud jòl kijönni, de én még megismertem annyira hogy kapásbòl 4 nőt tudok, akibe ő szerelmes lett mert az kedves volt vele. Az a típus akit a lányok friendzone-ba raknak de ő szerelmes belül. És itt vagyok én, valòban szeretem, mégis úgy érzem kevés vagyok neki. Tegnap kérdeztem hogy érzie-e hogy szeretem, azt mondta 100%ig igen. Én mondtam neki, hogy bennem van pár százalék bizonytalanság azért.


aug. 9. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkori traumái miatt te pont unalmas vagy neki, mert te szereted és ez idegen neki. Ezért keresi azokat a nőket, akiknél aktív lehet a sémája. Lehet meg is csalna velük vagy el is hagyna valamelyikért. Ő nem megbeszélni akarja mással a problémáit, csak sajnáltatni magát, hátha valamelyik nőt felszedheti.
aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Régi szerelmeivel próbálna találkozni. Szép. Neked meg egy kukkot se mond. Tényleg szükséged van még egy gyerekre? Feleslegesen pazarlod az idődet.
aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudod most leltem ìgy munka közben, mert szìven és fején ütött amit ìrtál. Legbelül én is ìgy érzem.:(
aug. 9. 09:14
 4/16 A kérdező kommentje:
Én egy alkoholista-nárcisztikus szülőpár gyereke vagyok, parentifikált. És sajnos mindig igyekszem másokon segìteni, mármint akiket szeretek, és ezáltal magam háttérbe helyezem. Valamit tennem kell. Ez ìgy nem jò.
aug. 9. 09:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit kell tenned? Elhagyni, mielőtt belegázol ő is a lelkedbe. Kifelé kacsingat, fe meg mosod a szros gatyáját.
aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked is ajánlott a terápiás ülés, nemcsak neki.
aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tegnap azt mondta szeret és én vagyok a legjobb, legszeretőbb társa idáig. Értékelem hogy elment terápiában, bár őszintén szólva 4 alkalom nem egy nagy terápia, nekem a válás előtt ez hosszadalmasabb volt.

Elmondása szerint az exei kontrollálni, befolyásolni próbálták, ezért nem szeretném hogy azt higyje, én is ilyen vagyok. Szégyellem hogy belenéztem az üzeneteibe, csak ezeket néztem meg, másokkal valò beszélgetéseit nem. De ìgy is elìtélendőnek tartom amit tettem. Viszont akkor sem tudom hova tenni, hogy nevezzük Krisztinek, szóval a terápia napján mikor lezárja h na ő rendben van, ìr a Krisztinek hogy válságban vagyunk, gondol rá. A nő amúgy férjnél van, babát szeretnének , azt tudom, de ő szerintem nem barátság tekint a Krisztire. Meg a másik 3 nőre sem. Azt tudom, hogy 2 vissza se ìrt neki, ezen megsértődött. De akkor sem tudom hova rakni, hogy én, aki tényleg ùgy érzem megértő vagyok, tanulom magam, másokat, hogy a gyerekeimnek jobb anyja legyek, mint ami nekem jutott, és ő nem hozzám fordul. Ha valami zavarja, nekem kell a metakommunikáciòjábòl kitalálnom,mert kérdezem és "semmi":(

aug. 9. 09:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vergődsz egyébként te is. Hagyd el a francba, magadat teszed tönkre. Bár veled sincs rendben minden.
aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Húha. Neked az a bajod, hogy miért írja le másnak azt, hogy problémáitok vannak, miközben tök egyértelműen leírta egy másik nőre gondol? Ő màr megcsalt téged lelkileg. Kérdés az, hogy meg e várod, amíg fizikálisan is megfog. Én a helyedben tenném lapátra minél hamarabb.
aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És az lehetséges, hogy egy férfi valòban nőknek tud csak megnyìlni?Mármint nem nagyon barátkozik férfiakkal,inkább nőkkel? Testi megcsalástòl nem tartok, de a lalkitől igen. És szeretném tudni, hogy erről én miért tehetek? Hogyan kellene akkor hel,esen kommunikálni a párommal?
aug. 9. 09:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!