Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha csodálkozok hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha csodálkozok hogy milyen srácoknak van barátnőjük, nekem meg nincs. Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

az egyik nemrég kiírt kérdés juttatta eszembe a témát, és itt nem az számít, hogy tök szar pasinak tök jó csaja van (eleve nem vagyok oda a szőkített plázacicákért), hanem az, hogy nyeszlett, dagadt, csúnya, lúzer srácoknak is vannak barátnői, nekem meg nem jut (olyan, akit én szeretnék belsőleg).

ez eléggé lelombozó tud lenni, pedig állítólag nem vagyok ronda, rendes vagyok (elismerem néha túl intelligensnek képzelem magam, de távol álljon tőlem a beképzeltség), nem vagyok egy kigyúrt állat de rendszeresen sportolok és ez látszódik is.

biztos vannak így más srácok is. nálam ott a hiba, hogy nem találok komoly lányt


2010. jún. 11. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én 104 kg nagydarab 27 éves tahó vagyok és egy 52 kg-os 22éves gyönyörű párom van. Néha kérdezem, hogy mit eszik rajtam, de Ő mindig azt mondja, hogy az egész lényemet szereti. Persze én is szeretem, de nem értem, hogy állhat le egy ilyen alakkal, mint én...
2010. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
súlyemelő/testépítő vagy, vagy elhízott?
2010. jún. 11. 19:10
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez azért van barátom mert fiatal vagy és a fiatal csajok nem vesznek észre, majd ha idősebb leszel akkor fognak észre venni és tapadni fognak rád a csajok, ha elértél valamit, sportos vagy és rendes akkor tapadni fognak rád.

Türelem rózsát terem. Várnod kell, az idő megold mindent. Hidd el. Ráérsz még a csajozással, a mai fiatalság hülyesége ez hogy csajod legyen, és nézd meg? a párkapcsolat nem mindig húha, hanem kompromisszumok és veszekedés is egyben meg sokszor kellemetlenség is.

2010. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
22F vagyok...
2010. jún. 11. 19:11
 5/17 A kérdező kommentje:
ja, és ha akartam volna mindenáron már lett volna párkapcsolatom, de nekem nagyon fontos hogy rendes megbízható lány legyen, azok pedig hiába mutatták magukat annak...
2010. jún. 11. 19:12
 6/17 anonim ***** válasza:
És volt eddig barátnőd? Mert ha nem akkor bajok vannak tényleg. Jársz egyetemre?
2010. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
járok egyetemre, és nem volt még barátnőm.
2010. jún. 11. 19:14
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen mackós alkat vagyok, persze több az izom, de van egy kevés pocak is. Elég korrekt a testfelépítésem, de nem ez a kis gyurmagyuri feszülős pólóban stb...
2010. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
El kéne menni csajozni, keresni. Szerintem az a legjobb.
2010. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

én sem hordok feszülős pólót, nem divatmajomkodok...

szerintem jobb lesz elfogadnom, hogy csak a komolytalan, nem éppen rendes lányoknak jövök be.

2010. jún. 11. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!