Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadhatott ki?

Figyelt kérdés

én 17f vagyok, hétfőn elhíwtam egy 14 éves csajt randira (wacsi, fagyi, mozi) csók is megwolt, aztán este 10 fele kérdezte hogy howa akarom még winni, én meg mondtam menjünk fel hozzánk.

ez megwolt, felmentünk, ő se szó, meg minden beült a szobámba filmet nézni, gondoltam jó, én meg mentem WoW ozni, mert este war volt, azt fél óra után a csaj leszídott hogy milyen bunkó wagyok, és felállt azt elment, azóta nem jelentkezik, én meg sajna nem tudtam utána menni mert már elkezdőtött a war, azt meg nem hagyhatom ott:S


szerintetek felhíwjam?


2010. jún. 10. 21:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

bszki mekkora kocka vagy :D én is wowozok, de azért nem hagynám ott érte a randimat basszus...nem áll meg a világ, meghalsz majd feltámadsz oszt kész, de egy igazi hús vér csajnál jobban izgat a játék? WOW :D ráadásul ezek a w-k...borzalmas...


20/L

2010. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

wowban nincs war, retard, ott raidelés van.

Ha tényleg wowos lennél tudnád.

Kamu kérdés :(

2010. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
fake. WoWban nincs war
2010. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
lebuktál vazze :D
2010. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy Metin 2 ik . Én is azt nyomom és ott van war. Amúgy elég hü lye vagy hogy otthagytad te fax

14/F

2010. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 omfglolr ***** válasza:

TI HÜLYÉK!!!

warért mindent!!!!!44

2010. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

21:56-21:57

meghalok:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: te egy nyomorult kocka Wagy!


Ha elétred, hogy felmenjen hozzád, és elkezdtek egy filmet (kb. 2 óra egy film), akkor az már félsiker! A többi rajtad múlik/múlt volna.


Amúgy hívd fel, és kérj tőle bocsit. De még jobb, ha találkoztok valahol. Az MSN-t pedig inkább ne, mert akkor még inkább egy kocka leszel a szemében.


Van kb. 20 haverom aki wowozik, fele eredeti szerveren. Mi mind nagy kockák vagyunk, de azért ott tudjuk hagyni a gépet, pláne ilyen helyzetben. Meg gondolj bele: elmész egy ismerősödhöz, ő meg nekiáll flexelni a műhelyben és le se sz@r téged. Kicsit se esne neked rosszul?

2010. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jól tetted amit tettél ifjú padavan

De mi a rák a WoW?

35F

2010. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

WoW----> World Of Warkraft (játék)

Gyártója: Blizzard

Játékosok száma (eredeti szerveren): közel 10 millió

típus: internetes játék

Amúgy meg minek válaszolgattok?

Nem látjátok hogy FAKE kérdés?

2010. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!