Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felkelteni a párotok érdeklődését, ha már nem olyan intenzív?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, ő az első komoly kapcsolatom. Nagyon szeret, nem csal meg, az ágyban is tökéletes minden, de már kevésbé mutatja ki az érzelmeit, nem udvarol egyáltalán, biztos azért mert már rég megkapott.. vagy megunt. Most elég stresszes is, de főleg azóta van ez, mióta újra komolyan veszi a tanulás. Próbáltam megbeszélni vele, nem egyszer, de semmi hatása az egésznek, ha tesz is valamit, erőltetett. Ki is boroultam, mert nekem hiányzik az egész.


Mivel érhetném el, hogy újra "rajongjon" értem? (Vagy legalábbis jobban kimutassa az érzelmeit)


20/L


2010. jún. 10. 19:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, és nem kell rögtön leönzőzni..
2010. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!