Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a lány érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a lány érdeklődését újra felkelteni?

Figyelt kérdés

18/f vagyok

1 éve volt egy lány aki találkozgatni akart velem.Párszor találkoztunk is ölelkeztünk de csók nem volt mert én nem akartam.(ő próbált megcsókolni)

Akkor nem tudtam mit tegyek, nem akartam kapcsolatot így arra jutottunk hogy akkor hagyjuk az egészet.

Most láttam suliban és most szívesen találkoznék vele, de az a baj hogy ha elmegyek mellette akkor elfordul stb. csak azért ne kelljen beszélnünk vagy valami ilyesmi...

Nem tudom miért.

Lehet hogy még most is tetszek neki mert régen nagyon tetszettem neki de nem tudom hogy hogy kérdezzek rá hogy nem lenne e kedve eljönni velem valahova stb.

Mindig a barátnőivel van, bejárós a suliba.

Volt pár elég gáz pasija amióta mi kimondtuk hogy akkor ezt hagyjuk.Elég gyorsan váltogatta és ez nem jön be nekem, csak az van hogy most eléggé tetszik.

Ötletek? :)


2011. szept. 9. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mindezt megírni Neki egy levélben,majd odaadni Neki,mikor nem látja senki?Vagy írni egy e-mailt,levelet valamelyik közösségi oldalon???Őszintén leírnál benne mindent,amit most itt,minden érzésedet,gondolatodat.Veszítenivalód nem lenne vele szerintem.
2011. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De már vagy 1 éve nem is beszéltünk.A köszönés is nehezen megy a részéről...
2011. szept. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!