Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudja egy 19 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja egy 19 éves fiú érdeklődését felkelteni egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
remélhetőleg semmivel
2011. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bővebben ? Ennyi nem elég.

Amúgy bárhogy :D

2011. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19 éves fiúnak szex is kell ám bőven... Azért erre is gondolj!
2011. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ciciket kidobni, azt már kész is vagy!
2011. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben ha betudod neki bizonyítani kommunikációs szinten, gondolkodási szinten, és érzelmi szinten is felérsz hozzá, bár ez mostanság nem jellemző... De semmi se lehetetlen, mutasd meg neki önmagad, mindenféle tettetés és álca nélkül, légy önmagad és ha úgy bejössz neki akkor gratulálok, ha nem, akkor nincs értelme az egésznek, mert ha ismer és nem érdeklődik irántad akkor viszont akkor se érdekelnéd ha együtt lennétek, és az rosszabb. Hiába próbálsz elcsábítani valakit úgy ahogy nem te tennéd magadtól vagy más módszerével, az nem te vagy, és ha fiú megismer ő is rá fog jönni és csalódott lesz, és emiatt nagy fájdalmat fog okozni...
2011. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, a barátom 19. Fél évig csak haverok voltunk, de tudtam,hogy többet akar.

És most ne tartsatok egoistának, azt írom le, amit ő mondodtt,hogy miért szeretett meg.

szóval ő úgy látta, hogy sokkal érettebb vagyok a korombelieknél. Nem a mindenkori pasizás és partizás jár a fejemben. Tetszett neki,hogy van célom, tudom mit akarok magammal kezdeni. Megfogta,hogy fantáziadús vagyok, lehet velem viccelni, hülyéskedni és nem sértődök be minden apró baromságon. + Nagyon imponált neki az,hogy nem akartam soha megváltoztatni és a barátaival is jól kijövök. (Na meg az elengedhetetlen őszinteség).


Bár az tény,hogy a barátom se egy "bulizok és baszok" életfelfogással rendelkező személy.

2011. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
szerintem ha a mellére szarsz, és szétcsapkodod papuccsal, azzal felkelted a figyelmét. :)
2011. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
31%
azért mert a mai tizennégy-tizenöt éves lányok sokkal érettebek koruknál cicire popsira mindenre és a uikat ez hajtja :D
2011. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
fizess neki fél évre World of Warcraftot
2011. júl. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én15 vagyok a barátom 19, ő sokkal éretebbnek lát engem mint a korombelieket, és én nem játszom a pasikkal, és az érzésükkel, nem bulizok orrba szájba nem dohányzom, csak élek, de normálisan...
2011. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!