Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy fiú érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiú érdeklődését felkelteni?

Figyelt kérdés
Mármint, hogyan tudom elérni, hogy Ő is keressen, esetleg ne csak barátként nézzen rám?
2011. ápr. 25. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk ne adj 'sten tudja, hogy Te szeretnéd ha nem csak barátként kezelne, esélyesebb lenne.

De ezt így idegenül, ismeretlenül nem lehet 2 konkrét személyre megválaszolni.

2011. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kívólről mindig könnyebb tanácsot adni...belőlről megn em lesz könnyű:D:DXDXD
2011. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi;)
2011. ápr. 25. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Célozgass rá hogy bejön neked.

Dicsérd meg ha jól áll a haja, ha jó a ruhája, ha izmos.

2011. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az első pár kérdései között közte van... Mindig. Hogy jó a hajam? Jól nézek ki ebben a cuccban? Jól néz ki a hajam? Szerinted fogytam? xD Szerinted jól áll ez nekem? meg ilyeneket szokott kérdezni.
2011. ápr. 25. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Ki kell emelni az adottságaidat. Mély dekoltázs, nagyon rövid szoknya.

2. testi kontaktus: minél többet legyél a közelébe, adott pillanatokban érintsd meg.

3. szex: buliban, suliban, buszon, otthon.

2011. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a melleim nagyok, éppen fogyózok,mert nincs jó alakom. Szóval semmi félénkség?:)
2011. ápr. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!