Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felkelteni a párotok érdeklődését, ha már nem olyan intenzív?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, ő az első komoly kapcsolatom. Nagyon szeret, nem csal meg, az ágyban is tökéletes minden, de már kevésbé mutatja ki az érzelmeit, nem udvarol egyáltalán, biztos azért mert már rég megkapott.. vagy megunt. Most elég stresszes is, de főleg azóta van ez, mióta újra komolyan veszi a tanulás. Próbáltam megbeszélni vele, nem egyszer, de semmi hatása az egésznek, ha tesz is valamit, erőltetett. Ki is boroultam, mert nekem hiányzik az egész.


Mivel érhetném el, hogy újra "rajongjon" értem? (Vagy legalábbis jobban kimutassa az érzelmeit)


20/L


2010. jún. 10. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
egy jófajta veszekedés. egy olyan ordibálós, rákendrólos.
2010. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezen minden nap elgondolkodom.

2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is élünk.

Tudom, hogy szeret, de úgy élünk, mint a házasok.

Semmi meglepi, romantika, vagy ilyesmi. Sokszor mondom, hogy néha meglephetne egy szál virággal, de nem használ.

Én nagyon romantikus típus vagyok, de igyekszem beletörődni. Ez van. Ettől még szeret.


V

21/L

2010. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tovább lépnék húsz évesen...
2010. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Á nincs para, nemsoká elmúlik a vizsgaidőszak, jön a nyár, ezt a kicsit még bírd ki, aztán lehet, hogy jobb lesz. Amúgy meg természetes is, hogy minél kevésbé friss a kapcsolat, annál kevésbé gyakori a .. na mindegy, nem jut eszembe a megfelelő szó, k*rvameleg van, de biztos érted mire gondolok.

Szerintem emiatt még ne vessz össze vele, pláne ne dobd ki, hisz látod, hogy minden rendben, lassan túl lesz a vizsgákon is.

2010. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te is kezedeményezhetsz nyugodtan.Hívd el moziba,lepd meg szexi fehérneművel,főzz valami finomat.Emlékezz vissza hova vitt el először és menjetek el megint oda.

Attól is függ milyen tipusú.Sok férfit feltüzel a veszekedés utáni békülőszex,engem inkább kiábrándít.

2010. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak ilyen időszakok, mikor a barátom kevésbé kedveskedik. 2,5 év után már eleve kevesebb mindkettőnk oldaláról az ilyesmi, pl. az 1. hónapokban még minden hónapban kaptam 1 szál rózsát, valami plüsst, stb és én is viszonoztam. Aztán ez elkezdett ritkulni. Mikor Ő már régóta nem kedveskedik nekem, pedig nekem jólesne, olyankor én kedveskedek neki, de sokmindennel. Pl. amiket az előttem levő is írt. Csoki, apró ajándékok, vagy mőltkor pl. 1 bugyi volt rajtam, mikor ajtót nyitottam neki... Ha kicsit én ráhajtok a dologra, akkor Ő is újra elkezdi. Nem biztos, hogy a Te barátod is ilyen típus, hogy ha látja, hogy Te adsz, akkor viszonozni akarja, de egy próbát megér. Egyébként a tanulásnak is szerepe lehet benne. Vizsgaidőszakban én is örülök, ha egyáltalán szexelni van kedve a barátomnak.
2010. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy ideig próbáltam kedveskedni neki, persze örült a dolgoknak, de viszonozni nem viszonozta.. nálam meg betelt a pohár, mert így már nem érzem jól magam a kapcsolatban... viszont szeretem.
2010. jún. 10. 20:10
 8/11 anonim válasza:
Vizsgaidőszakban még azzal cseszegetni, hogy neked több kedveskedés kellene nagyszerű ötlet. Biztos ez lesz az, ami segít a kapcsolatotok rendezésében. Mondjuk esetleg elgondolkodhatnál azon, hogy milyen önző is vagy és lehetnél vele figyelmesebb?
2010. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez a probléma már jó ideje fennáll!!! nem most lett ilyen!
2010. jún. 10. 20:19
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazából sikerült valamennyire még ma este megoldanom. Ugyanúgy bántam vele, mint ő velem. Nem válaszoltam neki azonnal a dolgokra, és nem is sokat. Erre hirtelen megkaptam mindent, ami régen volt, szépeket írt, teljesen kétségbe volt esve, hogy elveszíthet, vagy 5x hívott, amikor nem válaszoltam. Aztán megbeszéltük a dolgot. Nem tudom, hogy változni fog-e továbbra is, de ha nem, akkor megint ezt teszem.

És nem azt várom, hogy lepjen meg, vegyen drága ajándékokat... csak kedves szavakat.. és ezt azt hiszem vizsgaidőszakban is meg lehet adni, nem hal bele...

2010. jún. 11. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!