Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » B*zmeg, ezt nem bírom. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B*zmeg, ezt nem bírom. Azt hittem, hogy már elfelejtettem, most meg úgy belezúgtam, újból.1 éve megy ez. Miért pont velem történik ez?

Figyelt kérdés
Lány hol szeret, hol kedvel, hol utál, hol gyűlöl, hol semleges. már ez is jóttesz az emberi léleknek... néha beszél, néha nem bír, néha felkavarom, néha hidegen hagyom, néha sír miattam, néha nevet rajtam, néha ledöbben (pozitív) irányban, mikre vagyok képes érte, sose jöttünk össze, de azért már a barátság határát átléptük úgy-ahogy... na most mit csináljak? éppen a nem beszél-nem vesz rólam tudomást fázisban van egy kis sírással egybevéve. de nagyon akarom őt... remegek szinte, annyira vágyom rá.
2010. jún. 10. 18:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4 éve ilyen promblémám van, de meg akadunk azon a szinten hogy "Te akarod?" és egyikünk sem hinné el a másiknak, hogy igen. Pedig nagyon szeretem:))


Az eszem azt mondaná, és tanácsolná, hogy állj elé csókold meg vagy mondd el neki, hogy szereted csak hát ez a gyakorlatban ugye más...


L/18

2010. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Játszik veled úgy ahogy kell:Da változatosságnál szebb nincs:D
2010. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!