Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » B*zmeg, ezt nem bírom. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B*zmeg, ezt nem bírom. Azt hittem, hogy már elfelejtettem, most meg úgy belezúgtam, újból.1 éve megy ez. Miért pont velem történik ez?

Figyelt kérdés
Lány hol szeret, hol kedvel, hol utál, hol gyűlöl, hol semleges. már ez is jóttesz az emberi léleknek... néha beszél, néha nem bír, néha felkavarom, néha hidegen hagyom, néha sír miattam, néha nevet rajtam, néha ledöbben (pozitív) irányban, mikre vagyok képes érte, sose jöttünk össze, de azért már a barátság határát átléptük úgy-ahogy... na most mit csináljak? éppen a nem beszél-nem vesz rólam tudomást fázisban van egy kis sírással egybevéve. de nagyon akarom őt... remegek szinte, annyira vágyom rá.
2010. jún. 10. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
néha meg esik hogy nem esik.
2010. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Benézted, hülye döntésképtelen a csaj. A változatosság kedvéért nyilvánvalóan hazudik, bár ez nem meglepő.
2010. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most komolyan azon gondolkodom, holnap utolsó sulinap, odamegyek, és lesmárolom már! kikészülök emiatt.
2010. jún. 10. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
basss...... velem is ez történik :( :'( nagyon rosszul érzem magam, sírni tudnék.
2010. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
max. tökönrug majd.
2010. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

18:57

lány vagy, vagy fiú? ha lány, gyorsan jöjjünk össze, megoldódnak a probléma...


a tökönrúgás meg nem téma. rúgjon csak meg, néha még szemembe nézni sem mer. méghogy megrúgni. elszalad.

2010. jún. 10. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
holnap én is lesmárolom a csajt... nincs mit tenni, nekem ő kell. csak félek ezektől a "jelektől", hogy csak szimplán barátnak vesz (hiába történt már köztünk több)
2010. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és fiú vagyok úgyhogy nem téma
2010. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hajrá-hajrá!! :) Tedd csak meg,mi drukkolunk!

Arra még nem gondoltál,hogy elhivd randira? Utolsó nap odamész hozzá és randira hivod. Mimezen a bonyolult? A randin meg majd megcsókolhatod. De ne a suliban,mert az nagyon ciki lenne a többiek előtt.

2010. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok egy pasival. Szerintem erre nincs megoldás.
2010. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!