Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak normális párt? Mert füvezem?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátom van, szerintük nagyon szép vagyok, okos, intelligens, barátságos, vicces és jó társaság. Jól is tanulok, külföldön, a Toulouse-i INP-n, így több nyelven is tudok. Viszont 2 hetente elszívok egy füves cigit, ez lehet a baj?


22/L


2010. jún. 9. 20:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%
A franciák nem felvilágosultak, hanem mocskos nyugati libsik, akiktől jobb ha távol tartja magát az ember... Nehogy már ezek mutassanak példák NEKÜNK, magyarokak...
2010. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

igaz, végül is...csigát zabálnak. :/ van benne valami abban amit mondasz.



Továbbiakban normális válaszokat kérnék, köszönöm. :)

2010. jún. 9. 20:33
 13/22 anonim ***** válasza:
hülye az aki erre normális válasz tud vagy akar írni... ugyanolyan mint te... felvilágosultság az h legalizálva van a fű ami drognak számít mivel tudatmódosító??
2010. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Franciaországban nincs legalizálva. :) Egyszerűen csak nem vesznek róla tudomást ha valaki szív.

"A „drog” holland eredetű szó. Eredeti magyar jelentése fűszer, illetve növényi vagy állati eredetű gyógyhatású anyag."

Nagyon nagy mennyiségben hallucinogén. :) Akárcsak a pia, miután beüt a delirium. ;)

2010. jún. 9. 20:48
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a fű miatt nem találsz barátot. Tudod már egyáltalán milyen barátot is keresel? Megtudod nevezni, hogy milyen tulajdonságai legyenek? Nem a külsőségekre, és az általános belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi. Ha már te is pontosan tudod milyen barátra van szükséged, akkor meg is fogod találni. Egyébként honnan találnád meg, ha te sem tudod mit keresel?

21/F

2010. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
21:36: köszönöm a normális választ, nagyon is van benne valami amit mondasz. :)
2010. jún. 9. 22:10
 17/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna a fű. A pia inkább zavar. Azt, hogy miért nem találsz párt, ennyiből nem mondja meg senki.
2010. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

21:36

Nyugi, csak magamból indultam ki, mert sajnos az én problémám is hasonló. Másnak könnyű tanácsot adni, de magadnak... :(

2010. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Most két gondolat játszódik le bennem:


1. Ha ilyen kérdést feltettél, hogy a kéthetente egyszeri füvezés miatt nincs e barátod, akkor felmerül a gondolat, hogy az nem kéthetetnte 1, hanem naponta 2.


2. Mivel nem szeretek senkit megnbántani és kreténnek sem tartom magam, szimplán öszintének, az lenne, hogy szimplán el vagy keseredve. Én is külföldön élek és nehezen megy az ismerkedés, másabb kultúra, másabb emberek, egyszóval nem egyszerü. Majd eljön az idö, amikor jönni fog, de ha túlságosan akarod, annál rosszabb.


21/F

2010. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát pedig simán lehet, hogy a fű a baj, de nem önmagában a fűvel van baj, hanem az, ha egy csaj füvezik, sokaknak azt sugallja, hogy "hú ez egy szabadelvű csaj", tehát nem vesz figyelembe törvényt, szabályt, ergo bármikor össze is fekhetne ennyi erővel akár a legjobb haverommal is, mert sz*rik mindenkire. Na nekem ez jönne le belőle. Anno a hippiknél volt nagy divat a fű, ahol meg a szex is teljesen szabad volt, mindenki mindenkivel, szilárd erkölcsi értékrend nélkül. Ez az, ami hiányzik belőled vagy legalábbis az jön át, mintha hiányozna. 25f
2010. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!